Peddy Dievčenské snehule, červené
-27%

Peddy Dievčenské snehule, červené , EUR 29

€ 25.42 € 18.49
Vypredané

Popis

Detské snehule s protišmykovou podrážkou obsahujú technológiu TermoINSOCK pre maximálnu tepelnú izoláciu. Membrána TERMOTEX + neprepustí vodu a chlad vo vnútri obuvi. Reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť Vášho dieťaťa.

Technológia

Obuv značky Peddy využíva vysoko kvalitné technológie, ktoré zaručujú vašim deťom komfortné a bezpečné nosenie obuvi. Vďaka precíznemu spracovaniu a kvalitným materiálom je detská obuv Peddy mimoriadne pohodlná. Predovšetkým malé deti ocenia jednoduché obúvanie zaistené suchými zipsami či elastickými šnúrkami. Rodičia potom uvítajú reflexné prvky pre bezpečný pohyb za šera a zníženej viditeľnosti. Niektoré modely detských topánok Peddy majú aj vyberateľnú stielku pre pohodlnejšiu údržbu.

Reflex
Reflexné prvky na obuvi zaisťujú lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť detí na komunikáciu pri zhoršenej viditeľnosti a zlých svetelných podmienkach. V kolekcii obuvi Peddy sa objavujú v mnohých variantoch a ich cieľom je zvýšiť viditeľnosť dieťaťa a tým jeho bezpečnosť.

Removable Peddy insock
Flexibilná vyberateľná stielka pre maximálny komfort. Stielka je z mäkkého, priedušného materiálu, anatomicky tvarovaná, ľahká a flexibilná.

TERMOTEX
Vodeodolná membrána TERMOTEX neprepustí vodu ani chlad dovnútra obuvi a udržuje v nej tak stále príjemnú tepelnú klímu. Technológia sa používa najmä pri jesennej a zimnej obuvi.

Certifikovaná obuv pre zdravie vašich detí

Navrhovať topánku pre nôžku, ktorá rastie a vyvíja sa, je veľká zodpovednosť, preto pri výrobe detskej obuvi hrá vedľa výberu kvalitných materiálov dôležitú úlohu aj anatomická a zdravotná stránka.

Obuv značky Peddy spĺňa všetky dôležité kritériá kvalitnej detskej obuvi, čo sa týka strihov a použitých materiálov. Obuv je testovaná podľa vyhlášky 84/2001 Zb. Ministerstva zdravotníctva, o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do troch rokov.

Vlastnosti

Kód: PT5312520 29
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 29
Vek od: 4 rokov
Vek do: 6 rokov
Technológia: Reflex, TermoINSOCK
Membrána: TERMOTEX +
Zapínanie: suchý zips
Vonkajší materiál: textil
Vnútorný materiál: textil
Materiál podrážky: syntetika

Značka Peddy

Značka Peddy oslavuje v roku 2017 úspešných 12 rokov na českom a slovenskom trhu. Peddy veľmi starostlivo stráži kvalitu materiálov a podošvou svojich modelov. Značka samozrejme kladie veľký dôraz na zdravie vývoj detských nožičiek. Kolekcia sa neustále rozrastá o nové modely, ktoré reflektujú záujmy detí športové, lifestylovú aj outdoorovú obuv.