Kamik Univerzálna vložka do topánok Kamik, 6 mm - čierna
-57%

Kamik Univerzálna vložka do topánok Kamik, 6 mm - čierna , EUR 25

€ 10.91 € 4.69
Vypredané

Popis

Vlastní vaše zlatíčko topánky Kamik a prajete si, aby sa aj v zimnom období cítilo ako v bavlnke? Potom mu zimné topánočky nezabudnite vybaviť špeciálnou vložkou Zylex. Patentovaná vyberateľná vložka je 6 milimetrová vynikajúca tepelná ochrana a ochrana proti vlhkosti, poskytujúca maximálne pohodlie.

Materiál a funkcia: Revolučný trojvrstvový design poskytuje maximálnu ochranu a komfort.

 • Polypropylén: prvá vrstva (4 mm) najbližšie nôžke odvádza pot z nohy - tá zostane suchá a v komforte.
 • Zmiešaná plsť: druhá vrstva (2 mm) je vyrobená z hustej plsti, ktorá zachytí telesné teplo vnútri prirodzených vzduchových vreciek.
 • Tepelná fólia: tretia vrstva je vyrobená z izolačnej fólie, tzv. Space Program technológie, ktorá poskytuje vychyľovaciu bariéru proti vonkajšiemu chladu, zatiaľ čo odráža telesné teplo naspäť smerom k telu.Údržba:

 • Ak sa stane, že je vložka mokrá, alebo je vďaka nadmernému poteniu celá vlhká - vyberte ju z topánky a nechajte ju pri izbovej teplote vyschnúť.
 • Nedávajte ju do sušičky alebo blízko ku kúreniu.
 • Ak budete chcieť vložku vyprať, odporúčame vám nasledujúci postup: Prať ručne, alebo ak chcete použiť práčku, vyberte program pre jemné pranie.
 • Použite jemný prací prostriedok.
 • Nechajte podšívku vyschnúť, nedávajte ju však blízko kúrenia.
 • Kvalitný materiál znižuje výskyt žmolkov a farba praním ani častým nosením nevybledne.Po skúsenostiach odporúčame nepoužívať do snehuliek dvoje ponožky. Deťom sa potom zbytočne potia nôžky a potom sú zbytočne vo vlhkej obuvi, čo znižuje izolačné schopnosti. Ideálne sú vlnené alebo iné funkčné ponožky.

Certifikované teplotné hodnoty:

 • Certifikované hodnotenie komfortu obuvi Kamik Sprievodca pre ochranu proti studenému počasiu. Vyvinuté spoločnosťou Performance Testing Council (PTC) Inv. a certifikované Centrom pre textilné technológie v Quebecu, Kanada.
 • Certifikované hodnotenie komfortu obuvi Kamik poskytuje zákazníkom návod, ako si správne vybrať obuv tak, aby spĺňala ich požiadavky. Zdravie a fyzická aktivita, doba expozície, vhodný odev vzhľadom na počasie, potenie a ostatné faktory budú ovplyvňovať výkonnosť a komfort.

Vlastnosti

Kód: XK4421 25
Určenia: Detské
Veľkosť: EUR 25
Vek od: 2 rokov
Vek do: 4 rokov
Materiál 1. vrstvy: polypropylén
Materiál 2. vrstvy: zmiešaná plsť
Materiál 3. vrstvy: tepelná fólia

Značka Kamik

Kanadská značka Kamik bola založená roku 1898, venuje sa výrobe prvotriedne obuvi pre deti i dospelých. Spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu, dizajn, odolnosť a funkčnosť. Samozrejme berie ohľad aj na životné prostredie a svoje technológie neustále zdokonaľuje. Topánky Kamik udrží nôžky vašich ratolestí pekne suchu a pohodlie.