Kamik Univerzálny vložka do topánok Kamik, 8 mm - červená, EUR 30

−57 %
10,91 € 4,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vlastní vaše zlatíčko topánky Kamik a prajete si, aby sa aj v zimnom období cítilo ako v bavlnke? Potom mu zimné topánočky nezabudnite vybaviť špeciálnou vložkou Zylex. Patentovaná vyberateľná vložka je 8 milimetrová vynikajúca tepelná ochrana a ochrana proti vlhkosti, poskytujúca maximálne pohodlie.

Materiál a funkcie: Revolučný trojvrstvový design poskytuje maximálnu ochranu a komfort.

 • Polypropylén: prvá vrstva (6 mm) najbližšie nôžke odvádza pot z nohy - tá zostane suchá a v komforte.
 • Zmiešaná plsť: druhá vrstva (2 mm) je vyrobená z hustej plsti, ktorá zachytí telesné teplo vnútri prirodzených vzduchových vreciek.
 • Tepelná fólia: tretia vrstva je vyrobená z izolačnej fólie, tzv. Space Program technológie, ktorá poskytuje vychyľovaciu bariéru proti vonkajšiemu chladu, zatiaľ čo odráža telesné teplo naspäť smerom k telu.údržba:

 • Ak sa stane, že je vložka mokrá, alebo je vďaka nadmernému poteniu celá vlhká - vyberte ju z topánky a nechajte ju pri izbovej teplote vyschnúť.
 • Nedávajte ju do sušičky alebo blízko ku kúreniu.
 • Ak budete chcieť vložku vyprať, odporúčame vám nasledujúci postup: Prať ručne, alebo ak chcete použiť práčku, vyberte program pre jemné pranie.
 • Použite jemný prací prostriedok.
 • Nechajte podšívku vyschnúť, nedávajte ju však blízko kúrenia.
 • Kvalitný materiál znižuje výskyt žmolkov a farba praním ani častým nosením nevybledne.Po skúsenostiach odporúčame nepoužívať do snehuliek dvoje ponožky. Deťom sa potom zbytočne potia nôžky a potom sú zbytočne vo vlhkej obuvi, čo znižuje izolačné schopnosti. Ideálne sú vlnené alebo iné funkčné ponožky.

Certifikované teplotné hodnoty:

 • Certifikované hodnotenie komfortu obuvi Kamik Sprievodca pre ochranu proti studenému počasiu. Vyvinuté spoločnosťou Performance Testing Council (PTC) Inv. a certifikované Centrom pre textilné technológie v Quebecu, Kanada.
 • Certifikované hodnotenie komfortu obuvi Kamik poskytuje zákazníkom návod, ako si správne vybrať obuv tak, aby spĺňala ich požiadavky. Zdravie a fyzická aktivita, doba expozície, vhodný odev vzhľadom na počasie, potenie a ostatné faktory budú ovplyvňovať výkonnosť a komfort.

Vlastnosti

Kód XK4416 25 (12)
Určenie Detské
Veľkosť EUR 30
Materiál 1. vrstvy polypropylén
Materiál 2. vrstvy zmiešaná plsť
Materiál 3. vrstvy tepelná fólia

Značka Kamik

Kamik

Kanadská značka Kamik bola založená roku 1898, venuje sa výrobe prvotriedne obuvi pre deti i dospelých. Spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu, dizajn, odolnosť a funkčnosť. Samozrejme berie ohľad aj na životné prostredie a svoje technológie neustále zdokonaľuje. Topánky Kamik udrží nôžky vašich ratolestí pekne suchu a pohodlie.