Nutrilon dojčenské mlieko 1 Allergy Digestive Care 450g

Na sklade
17,10 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 713161

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je určený pre deti trpiace potravinovú neznášanlivosťou. Intolerancia môže mať často za následok poruchu vstrebávania živín a hnačku.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri poruchách trávenia a vstrebávania a pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je určený pre deti trpiace potravinovú neznášanlivosťou. Intolerancia môže mať často za následok poruchu vstrebávania živín a hnačku.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care preto obsahuje základné živiny v ich čo najľahšie stráviteľné podobe. Bielkoviny sú špeciálne upravené (tzv. Hydrolyzované), čím sa znižuje riziko alergickej reakcie.

Tuky obsiahnuté v Nutrilone 1 Allergy Digestive Care (MCT tuky alebo ak mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom) pomáhajú vstrebávaniu v prípade poruchy čriev.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care môžete používať pri varení alebo v kombinácii s iným jedlom. O vhodnom zložení stravy pre Vaše dieťa trpiace potravinovou intoleranciou sa poraďte so svojím lekárom. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Návod:

Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte všetko používané riadu. Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše (hrnčeka).

 • Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu
 • Na dávkovanie vždy používajte dodanú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky
 • Prášok v odmerke nestláčajte
 • Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody
 • Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky
 • Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí.
 • Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilné cumlíkom
 • Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte
 • Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín.
 • Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu.
 • Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatie.
 • Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 21305
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.