Nutrilon dojčenské mlieko 1 HA 800g

Na sklade
20 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1181474

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Počiatočná dojčenská mliečna výživa určená pre deti od narodenia so zvýšeným rizikom vzniku alergií.

 • Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka.
 • Nutrilon 1 HA je hypoantigénne (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • Určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým spojených prejavov alergických ochorení (napr. Atopický ekzém).
 • Vhodná voľba pre Vaše dieťa, pokiaľ má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené
 • Ak sa v rodine alergia už vyskytuje, najmä pokiaľ ňou trpia súrodenci, jeden z rodičov alebo obaja rodičia, má dieťa zvýšené riziko vzniku alergie
 • Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzované bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka
 • Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. Výživa, genetické predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok
 • Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť
 • Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny
 • Dojčenské mlieko obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom
 • Počiatočná dojčenská mliečna výživa je určená pre deti od narodenia.

Zloženie: Laktóza (z mlieka), koncentrát hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8%, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), fruktooligosacharidy 0,6%, dihydrogénfosforečnan draselný , chlorid vápenatý, rybí olej, cholín chlorid, kyselina L - askorbová, sójový lecitín, taurín L-askorbát sodný, inositol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, DL-α- tokoferyl acetát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotín, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. scGOS / lcFOS (9: 1) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Súčasne so zavedením vhodných príkrmov môžete prejsť na Nutrilon 2 HA, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

Vlastnosti

Kód 561563
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.