Nutrilon dojčenské mlieko 1 Low Lactose 400g

Na sklade
8,29 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 713092

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Diétna potravina na osobitné medicínske účely v prášku Nutrilon Low Lactose je diétna potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri čiastočnej alebo úplnej neznášanlivosti mliečneho cukru (laktózy).

Nutrilon Low Lactose je vhodnou voľbou dojčenského mlieka pre Vaše dieťa, ak je citlivé na laktózu a nemôže byť plne dojčené. Laktóza je prírodný cukor, ktorý je obsiahnutý v materskom mlieku, ale aj v bežnej dojčenskej výžive. Ak dieťa trpí čiastočnou alebo úplnou intoleranciou mliečneho cukru, je nutné tento sacharid nahradiť vhodnou alternatívou. Čiastočná neznášanlivosť laktózy sa často objavuje po prekonanom hnačkovom ochorenia. Podanie výživy so zníženým obsahom laktózy pomôže zaistiť rýchlu rekonvalescenciu. Nutrilon Low Lactose spĺňa výživové potreby Vášho dieťaťa.

 

Uschovanie a dôležité rady:

  • Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín.
  • Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu.
  • Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatie.
  • Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
  • Po každom otvorení plechovku vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke).
  • Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku.
  • Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady.

Tento výrobok je vhodný pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Je určený pre zvláštnu výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania. Súčasne so zavedením príkrmov je vhodné prejsť na následnú dojčenskú výživu, napr. Nutrilon 2, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

Vlastnosti

Kód 121340
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.