Nutrilon dojčenské mlieko 2 HA 800g

Na sklade
19,60 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1179357

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dojčenská mliečna výživa teraz vo výhodnom balení je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca so zvýšeným rizikom vzniku alergií.

  • Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka.
  • Nutrilon 2 HA je hypoantigénne (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
  • Určené pri diétnom postupe pre deti s rodinnou anamnézou alergie (napr. Atopický ekzém, alergická astma, potravinová alergia, senná nádcha).
  • Vhodná voľba pre Vaše dieťa, pokiaľ má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené
  • Ak sa v rodine alergia už vyskytuje, najmä pokiaľ ňou trpia súrodenci, jeden z rodičov alebo obaja rodičia, má dieťa zvýšené riziko vzniku alergie
  • Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzované bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka
  • Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. Výživa, genetické predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok
  • Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť
  • Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny Dojčenské mlieko obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom
  • Mliečna výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Zloženie: Koncentrát hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), laktóza (z mlieka), rastlinné oleje, škrob, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8%, fruktooligosacharidy 0,6%, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), dihydrogénfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, trikalciumfosfát, rybí olej, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, sójový lecitín, L-askorbát sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinočnatý, inositol, sodná soľ uridín 5 ' -monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotín, síran meďnatý, retinyl palmitát, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. scGOS / lcFOS (9: 1) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Nutrilon 2 HA má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa.

Nutrilon 2 HA je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania. Po ukončení 10. mesiaca veku Vášho dieťaťa môžete prejsť na Nutrilon 3 HA, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

Vlastnosti

Kód 561564
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.