HiPP ORS 200 Mrkva-ryže 200 ml

−27 %
Na sklade
1,50 € 1,09 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Umožňuje liečbu hnačky prirodzenou cestou. Strata tekutín a minerálov spojená s hnačkou je ihneď vyrovnaná a včas je opäť zahájený príjem potravy. Tým sa predíde dehydratácii organizmu a problémom krvného obehu. Vďaka kombinácii jabĺk a minerálnych látok v HiPP ORS 200 môžu byť už na začiatku liečby pridávané dobre stráviteľné živiny. Sliznice sa tak môže rýchlo zotaviť.

  • Potravina pre zvláštne lekárske účely určená na diétne liečbe hnačkového ochorenia u dojčiat a malých detí.
  • K dostaniu v lekárňach. Použitie iba na základe odporúčania lekára, osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.
  • K priamu spotrebu, štandardizovaný rehydratačný roztok s prírodnými, spoľahlivými zložkami.
  • Rýchla a účinná terapia akútnej gastroenteritída u dojčiat a malých detí.
  • Bez prídavku sladidiel, aróm (prírodných i umelých)
  • bez laktózy, mliečne bielkoviny, bez lepku

Dôležité upozornenie: U dojčiat a malých detí môžu aj ľahké hnačky viesť k vážnym ochoreniam. Preto u hnačke vždy informujte svojho pediatra. V prípade pretrvávajúceho zvracanie alebo ak po max. 8 hodinách od podania HiPP ORS 200 hnačka neustúpi, je treba znovu informovať lekára! U dojčiat, ktorí sú výhradne dojčené a dojčiat so zvýšeným rizikom alergie, by mal byť HiPP ORS 200 podávaný až potom, čo už bola predtým podávaná jablká alebo iná strava pre bábätká.

Vlastnosti

Kód CZ2300
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.