HiPP Počiatočné dojčenské mlieko MKV HA 1 Combiotik 500 g

15,70 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 514381

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hypoalergénna mliečna dojčenská výživa určená pre zvláštnu výživu detí od ich narodenia, ktoré sú ohrozené nejakou alergiou. Obsahuje hydrolyzovanú (= štiepenú) mliečnu bielkovinu a preto je vhodná najmä pre dojčatá ohrozené alergiou (pri pozitívnej rodinnej anamnéze alebo po odporúčaní pediatra). Hypolalergenní počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA1 Combiotic je určená pre bábätká od narodenia a môžete na ňu prejsť z pôvodnej počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP HA1 aj z akejkoľvek inej mliečnej dojčenskej výživy. HiPP HA1 Combiotic obsahuje kultúry mliečneho kvasenia, prebiotickú vlákninu (GOS) získanú z laktózy, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom: omega 3 & 6 (LCP), hypoalergénne bielkovinu, ktorá je štepená na malé časti a preto ju telo nevníma ako cudzorodé. HiPP HA1 Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály, je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. HiPP HA1 Combiotic môžete podávať až do ukončeného 6. mesiaca, potom môžete prejsť na následnú mliečnu dojčenskú výživu HiPP HA2 Combiotic.

Zloženie: Laktóza, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), hydrolyzovaná bielkovina mliečnej srvátky, škrob, vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid draselný, emulgátor - estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou , zmes olejov obsahujúcich LCP¹ (rastlinný olej z Mortierella alpina, rybí olej), L-tyrozín, L-fenylalanín, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vitamín C, uhličitan horečnatý, cholín, L-tryptofán, uhličitan vápenatý, inositol, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®²), kyselina pantoténová, vitamín A, niacín, síran meďnatý, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová , vitamín K, selénan sodný, biotín, vitamín D, vitamín B12. BEZ LEPKU (podľa zákona) ¹LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom 2 Lactobacillus fermentum CECT5716

Skladovanie: Výrobok je zabalený v sáčku, ktorý udržuje výrobok čerstvý a uchováva jeho arómu. Skladujte v suchu pri teplote do +25 ° C a zamedzte kolísanie teplôt. Všetky časti obalu sú recyklovateľné.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 2141-P
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.