LEGO® Speed ​​Champions 75908 458 Italia GT2

€ 14.51 € 12.69
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Netúruj motor a vyraz v ústrety sláve v super rýchlej verzii 458 Italia GT2 z radu LEGO Závodní šampióni! Na tomto zostaviteľnom aute, ktorý je pripravený k pretekom, nájdeš všetky skvelé detaily aerodynamických športových áut slávnej značky Ferrari. Nasaď parádne špeciálne ráfiky a sadni za volant vodiča. Súťaž so svojimi kamarátmi o strieborný pohár v súťažiach LEGO Závodných šampiónov!

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnica pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie, podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb, zlepšuje jemnú detskú motoriku a v neposlednom rade prináša Vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy.

Video: LEGO Speed Champions 75908 458 Italia GT2

Vlastnosti

Kód: 75908
Určenia: Chlapčenské
Počet dielikov: 153 ks
Vek od: 7 rokov
Vek do: 14 rokov
Materiál: plast
Rozmery balenia (š vh): 19 x 6 x 14cm

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.