LEGO® Speed ​​Champions 75909 McLaren P1 ™

€ 14.78 € 12.93
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Buď rýchly ako blesk v tejto super silnej verzii McLaren P1 z radu LEGO Závodní šampióni! Na tomto zostaviteľnom aute, ktorý je pripravený k pretekom, nájdeš všetky skvelé detaily hybridných športových áut slávnej značky McLaren. Nasaď štýlové ráfiky a priprav auto pomocou kľúča. Nasaď vodičovi na hlavu prilbu a priprav sa na štart. Kľučkuj medzi kužeľmi a daj pozor, nech sa nezachytíš za obrubník. Otestuj svoje zručnosti v pretekoch LEGO Závodní šampióni so svojimi kamarátmi!

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnica pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie, podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb, zlepšuje jemnú detskú motoriku a v neposlednom rade prináša Vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy.

Video: LEGO Speed Champions 75909 McLaren P1 ™

Vlastnosti

Kód: 75909
Určenia: Chlapčenské
Počet dielikov: 168 ks
Vek od: 7 rokov
Vek do: 14 rokov
Materiál: plast
Rozmery balenia (š vh): 19 x 6 x 14cm

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.