LEGO® Speed ​​Champions 75911 Zastávka v boxoch pre McLaren Mercedes

€ 37.00 € 30.33
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Priprav svoj McLaren Mercedes MP4-29 na preteky, táto úžasná multifunkčná súprava LEGO® Závodní šampióni ti bude skvelým pomocníkom.

Pridaj sa k mechanikom, ktorí na aute pracujú vo špičkovo vybavenej garáži, kde majú k dispozícii nielen kompletnú súpravu náradia, ale aj počítačový panel s tromi monitormi a ďalšie vybavenie. Vymeň predok auta, posaď vodiča do kokpitu a aktivuj štartovacie funkciu, ktorá vystrelí auto z garáže. Roztvor steny garáže a vytvor tak skutočné boxy, v ktorých nechýba palivové čerpadlo a pojazdná pištoľ na výmenu kolies. V boxoch ale nie je času nazvyš - musíš byť čo najrýchlejší, aby si predstihol autá z radu LEGO® Závodní šampióni svojich kamarátov a získal zlatý pohár!

Súčasťou sú 4 mini figúrky s rôznymi doplnkami: vodič, mechanik a mechanička.

Video: LEGO Speed Champions 75911 Zastávka v boxoch pre McLaren Mercedes

Vlastnosti

Kód: 75911
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 14 rokov
Počet dielikov: 332
Typ: figúrky

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.