Peddy Dievčenské tenisky - ružové
-44%

Peddy Dievčenské tenisky - ružové , EUR 31

€ 32.69 € 18.15
Vypredané

Popis

Parádny tenisky v ružovom odtieni so svetlo modrými prvkami si vaše princezná zamiluje na prvý pohľad. Tenisky majú priedušný zvršok s trendmi prešívaním a pevnú, flexibilné podrážku. Ľahké obúvanie a vyzúvanie zaistí zapínanie na dva pásiky so suchým zipsom. Kúpte vašej dievčatku dokonalé topánky, ktoré jej doprajú pohodlie na každom kroku.

Kvalitná obuv je základom zdravého vývoja nožnej klenby i celého chodidla. Pomáha predísť neskorším bolestiam chrbta i ďalším zdravotným ťažkostiam.

Značka Peddy pri výrobe vždy spĺňa všetky dôležité kritériá kvalitnej detskej obuvi, rovnako tak však dbá na to, aby topánky, ktoré ponúka, boli cenovo dostupné.

Vlastnosti

Kód: PU5073502 31
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 31
Vek od: 4 rokov
Vek do: 6 rokov
Vonkajší materiál: syntetika
Vnútorný materiál: textil
Materiál podrážky: syntetika
Zapínanie: na suchý zips

Značka Peddy

Značka Peddy oslavuje v roku 2017 úspešných 12 rokov na českom a slovenskom trhu. Peddy veľmi starostlivo stráži kvalitu materiálov a podošvou svojich modelov. Značka samozrejme kladie veľký dôraz na zdravie vývoj detských nožičiek. Kolekcia sa neustále rozrastá o nové modely, ktoré reflektujú záujmy detí športové, lifestylovú aj outdoorovú obuv.