Weleda Ružový sprchový krém, 200 ml
-52%

Weleda Ružový sprchový krém, 200 ml

€ 7.60 € 3.60
Vypredané

Popis

Vychutnajte si chvíľku pokoja po namáhavom dni pri sprchovaní Ružovým sprchovacím krémom Weleda.
Vôňa čistého éterického oleja z certifikovane ekologicky pestovanej ruže damascénskej pôsobí blahodárne na vaše zmysly, harmonizuje a navodzuje pocit upokojenia.
Jemné cukrové tenzidy vašu pokožku obzvlášť šetrne čistia.
Táto krémovo hebká umývacia emulzia pestuje pokožku už počas sprchovania vďaka obsahu vysoko kvalitných čistých rastlinných olejov: olej zo semien Rosa Mosqueta, divoko rastúcej v Čile, je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, udržuje pokožku mäkkú a hebkú.
Jemný sezamový olej dodáva pokožke chýbajúci tuk, udržuje jej prirodzenú vlhkosť a chráni ju pred vysušením. Pokožka je po sprchovaní hodvábne jemná.

Vlastnosti

Kód: 8826
Určenia: Dámske
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov
Použitie: Pre každodenné použitie, pH-neutrálne. Dermatologicky testované.
zloženie: Voda, sezamový olej, cukrový tenzid, alkohol, jemný Aniónový tenzid, rastlinný glycerín, karagén, parfum (prírodné éterické oleje), xantán (prírodná látka s bobtnavými účinkami), kyselina mliečna, olej zo semien ruže muškátovej, výťažok z ruže damascénskej, ak

Značka Weleda

Weleda je celosvetovo uznávaná pre kvalitu svojich produktov a svoje obchodné praktiky rešpektujúci udržateľný rozvoj. Udržateľnosť je v pozadí všetkého, čo Weleda robí. Od nákupu prírodných surovín, cez ich spracovanie do kozmetických, dietetických alebo liekov až po ich predaj. Weleda si sama pestuje liečivé rastliny vo vlastných záhradách.