Light Stax 12 kociek

−38 %
Na sklade
20,99 € 12,95 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1093158

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stavebnica Light Stax sú svietiace kocky, ktoré využívajú LED technológiu. Pomocou patentovaného systému sa každá kocka magicky rozsvieti, akonáhle sa pripojí k zemi. Nepotrebujete žiadne špeciálne konektory alebo káble. Pritom sú kocky Light Stax plne kompatibilné s inými stavebnicami typu DUPLO.

Kocky sa rozsvietia pomocou technológie LED a základovej dosky, ktorá funguje na 3 AAA batérie. Základňu možno nastaviť v štyroch režimoch - stále rozsvietené, blikajúce, stmievajúce alebo vypnutie po 15 minútach.
Hotový výrobok môžete použiť pred zaspaním ako lampičku.

Súprava obsahuje:

  • 12 svietiacich kociek, mix farieb s veľkosťou 2x2

Je určená na rozšírenie existujúcich LightStax súprav.

Doporučené pre deti od 2 rokov.

Vlastnosti

Kód M-30001
Na Batérie Ano
Určenie Detské
Počet dielikov 12 ks
Farba Farebná
Vek od 2 rokov

Značka Light Stax

Light Stax

Light Stax je stavebnica so svetelnou funkciou. Je zložená z kociek, ktoré sú kompatibilné so stavebnicami typu Lego a Duplo. Ku kockám stačí pripojiť základovú dosku s batériami alebo káblom a všetky kocky sa postupne rozsvietia pomocou LED technológie. Na výber sú štyri svetelné módy - stále svietiace, po 15 minútach zhasne, blikajúce a pozvoľna sa rozsvěcející / zhasínajúce. Hotovú stavbu môžete použiť aj pred zaspaním ako nočnú lampičku pre vás alebo vaše deti.

Stavebnicu Light Stax máme sa vyrába v dvoch variantoch - LightStax Junior kompatibilný s kockami typu Lego Duplo a LightStax kompatibilný s klasickým Legom a podobnými Stavenice a trhu.