HiPP BIO Jablková šťava s feniklovým čajom 500 ml

Na sklade
2 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1146554

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BIO Nápoj s jablkovou šťavou a feniklovým čajom

500 ml, od ukončeného 4. mesiaca

BIO Nápoj s jablkovou šťavou a feniklovým čajom je vhodný pre citlivý detský organizmus, jedná sa o ideálny nápoj k príkrmom. Obsahuje totiž vitamín C, ktorý podporuje príjem železa zo zeleninových a obilných pokrmov. Slúži na uhasenie smädu, môžete zriediť dojčenskou vodou (1/3 na 2/3 vody).

  • v BIO kvalite
  • bez lepku
  • so zníženým obsahom alergénnych zložiek: obsahuje málo zložiek, bez lepku, neobsahuje pridané mliečne zložky
  • bez prídavku cukrov *
  • obohatené vitamínom C
  • bez prídavku aróm, farbív ** a konzervačných látok **

* Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
** všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona

Zloženie: Jablková šťava * z koncentrátu jablčnej šťavy 60%, feniklový čaj * (pitná voda, extrakt z feniklu *) 40%, vitamín C (kyselina L-askorbová).

* Z ekologického poľnohospodárstva

 

Vlastnosti

Kód CZ8400
Země původu Maďarsko
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.