HiPP BIO Jablkovo-malinová šťava 200 ml

Na sklade
1,43 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1146552

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BIO Jablkovo-malinová šťava

200 ml, od ukončeného 4. mesiaca

100% ovocná BIO Jablkovo-malinová šťava s nižším obsahom kyselín je vhodná pre citlivý detský organizmus. Šťavy sú ideálnym nápojom k príkrmom. Obsahujú totiž vitamín C, ktorý podporuje príjem železa zo zeleninových a obilných pokrmov. Slúži na uhasenie smädu, môžete zriediť dojčenskou vodou (1/3 šťava a 2/3 vody)

  • v BIO kvalite
  • bez lepku
  • bez prídavku cukrov *
  • obohatené vitamínom C
  • bez prídavku aróm a mliečne zložky
  • neprifarbený ** a konzervačných látok **
  • zmäkčuje stolicu

* Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
** podľa zákona

Zloženie: Ovocná šťava * 100% (jablková šťava * s nižším obsahom kyselín z koncentrátu jablčnej šťavy 90%, malinová šťava * z koncentrátu malinovej šťavy 8%, aróniová šťava * z koncentrátu aróniová šťavy), vitamín C.

* Z ekologického poľnohospodárstva

Vlastnosti

Kód CZ8014
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.