Vrátenie vianočných darčekov, ktoré nesedia

Netrafili ste vkus alebo veľkosti vášho potomka? Našli ste pod stromčekom 2 rovnaké darčeky? Nebuďte smutní. U nás môžete nevyhovujúce vianočné darčeky vrátit aj po Vianociach.

Ak ste darček zakúpili v období od 1. 11. do 23. 12. 2018, a pod stromčekom ste zistili, že sa nehodí, vráťte nám ho do 15. 1. 2019 nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými súčasťami a my vám vrátime peniaze. Môžete si u nás potom vybrať iný darček, ktorý bude sedieť lepšie.

Čo musí darček spĺňať?

  • Darček musí byť zakúpený v období od 1. 11. do 23. 12. 2018.
  • Darček musí byť nepoškodený.
  • Darček musí byť vrátený kompletný v pôvodnom stave a balení so všetkými jeho súčasťami.
  • Originálne balenie darčeku musí byť taktiež nepoškodené. Produkt musí být nerozbalený.
  • Nie je možné vrátiť produkty ako sú plienky, výživa, mlieka, kaše, príkrmy alebo kozmetika.
  • Darček je možné vrátiť do 15. januára 2019, dátum vrátenia sa vzťahuje na dátum odoslania/podania, tj. prijímame darčeky podané do 15. 1. 2019.

Ako darček vrátiť?

Vytlačte si formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy a tento spolu s darčekom osobne odneste na najbližšie výdajné miesto Mall.sk. Ich zoznam nájdete na stránkach Mall.sk.

Prípadne balík odošlite priamo na naše reklamačné oddelenie s využitím vratného štítku Slovenskej pošty, ktorý nájdete ve vašej objednávke.

Keď k nám darček dorazí, skontrolujeme ho a zhruba do týždňa vám pošleme peniaze späť na účet uvedený vo formulári o odstúpení. Ak bola za tovar uplatnená zľava, vrátime vám pomernú čiastku, ktorá bola za tovar skutočne zaplatená.

Nie ste si istí, či môžete darček vrátiť? Kontaktujte našu zákaznícku linku na +421 220 929 632, kde vám poradia.


Reklamácie

Pri preberaní tovaru od prepravcu si, prosím, pozorne skontrolujte dodaný tovar. Zásielku, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako poškodená (napr. má poškodený obal), nepreberajte.

Poškodený alebo nefunkčný výrobok zabaľte do pôvodného obalu (ak je to ešte možné), vyplňte reklamačný formulár (na stiahnutie nižšie) a vložte ho do balíčku.

Balíček osobne odneste na najbližšie výdajné místo Mall.sk. Ich zoznam nájdete na stránkach Mall.sk (platí pre objednávky uskutočnené po 17. 3. 2018).
Prípadne balík odošlite priamo na naše reklamačné oddelenie s využitím vratného štítku Slovenskej pošty, ktorý nádete vo vašej objednávke.

Adresa pre zaslanie:
Internet Mall Slovakia - Reklamačné oddelenie
Areál G6
Galvaniho 6
821 04 Bratislava

30 dňová lehota pre vybavenie reklamácie začne plynúť po prijatí tovaru na sklad.

V případě, že je zboží nevratně poškozené (např. polámané nebo rozbité), nemusíte nám ho vracet. Stačí ho vyfotit pomocí mobilního telefonu. Poškozené místo vyfoťte v detailu, ale i z většího náhledu, aby bylo jasné, kde se závada nachází.

V prípade, že je tovar nevratne poškodený (napr. polámaný alebo rozbitý), nemusíte nám ho vracať. Stačí ho vyfotiť prostredníctvom mobilného telefónu. Poškodené miesto vyfoťte v detaile, ale aj z väčšieho náhľadu, aby bolo zrejmé, kde sa poškodenie nachádza. Vyplnený formulár pošlite spolu s fotkami na reklamacie@bambino.sk. Pokiaľ si nie ste istý, či ide o nevratné poškodenie alebo je možné tovar štandardne reklamovať, kontaktujte našu infolinku +421 220 929 632 alebo pošlite e-mail na reklamacie@bambino.sk.


Stiahnite si Reklamačný formulár

Vrátenie tovaru

Pokiaľ zakúpený tovar nesedí alebo sa vám nepáči, môžete nám ho do 14 dní jednoducho vrátiť.

Tovar zabaľte do pôvodného obalu, vyplňte formulár odstúpenia od zmluvy (na stiahnutie nižšie) a vložte ho do balíčku.

Balíček osobne odneste na najbližšie výdajné místo Mall.sk. Ich zoznam nájdete na stránkach Mall.sk (platí pre objednávky uskutočnené po 17. 3. 2018).
Prípadne balík odošlite priamo na naše reklamačné oddelenie s využitím vratného štítku Slovenskej pošty, ktorý nádete vo vašej objednávke.

Adresa pre zaslanie:
Internet Mall Slovakia - Reklamačné oddelenie
Areál G6
Galvaniho 6
821 04 Bratislava

Keď k nám tovar dorazí, skontrolujeme ho a zhruba do týždňa vám pošleme peniaze naspäť na vami uvedený účet. Ak bola na tovar uplatnená zľava, vrátime vám pomernú čiastku, ktorá bola za tovar skutočne zaplatená.


Stiahnite si formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy