Doprava zadarmo

LEGO® Super Heroes 76059 Spiderman: Past z chápadiel doktora očka

€ 51.89 € 51.19
Tovar máme skladom!
U vás doma 29. 3. až 30. 3.

Popis

Doktor Ock sa preháňa vodou vo svojom vyzbrojenom Octo-Topánku a chytil Bielu tigricu pomocou jedného zo svojich chápadiel! Riaď rýchlostný motorový čln kapitána STACYHO so Spidermanom, ktorý surfuje na svojom Pavučinový surfe, a zachráň ju! Daj pozor na Vulture, ktorý sa vrhá strmhlav z nebies, odraz útok jeho pazúrov a nenechaj ho, aby ti zabránil v záchrane. Zachráň Bielu tigricu zo slizkých chápadiel Octo-Topánka! Zinscenuj záchranu Biele tigrica užívatelia mohli Spidermanom pred Octo-topánke doktora očká, ktorý obsahuje dvojité 6-hlavňovej rýchle vystreľovací a pohyblivá odpojiteľná chápadlá. Obsahuje 5 minifigúriek. Zinscenuj záchranu na mori s kapitánom STACYM na jeho policajnom rýchlostnom člne a sa užívatelia mohli Spidermanom, a dostaň Bielu tigricu do bezpečia pred Octo-topánke doktora očká. Octo-Bot obsahuje otáčací telo, dvojité 6-hlavňovej rýchle vystreľovací, navyše pohyblivá a odpojiteľná chápadlá, ktorá sa dajú pripojiť k chrbtu doktora očká. Odožeň Vulture pomocou Spidermanove pavučiny, potom osloboď Bielu tigricu, aby mohla skočiť na doktora očká a pomôcť Spidermanovi poraziť zbabelcami.

  • Obsahuje 5 minifigúrok: Spidermana, Doktora očká, Vulture, Bielu tigricu a kapitána STACYHO.
  • Obsahuje Octo-Topánka doktora očká a policajné rýchlostný čln.
  • Octo-Bot obsahuje dvojité 6-hlavňovej rýchle vystreľovací, otáčací telo, pohyblivé nohy a pohyblivá a odpojiteľná chápadlá, ktorá sa dajú pripojiť k chrbtu doktora očká.
  • Policajný rýchlostný čln má vystrelovač a miesto, ku ktorému sa dá pripnúť pavučina Spidermana, ktorý je na surfe.
  • Medzi doplnkami nájdeš prvok moci Biele tigrica a Spidermanův surf, pavučinovou strelu a pavučinovej lano.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 7 do 14 rokov.
  • Obsahuje tiež komiks!
  • Octo-Bot doktora očká meria cez 19 cm na výšku, 27 cm na šírku a je 13 cm hlboký.
  • Policajný rýchlostný čln meria cez 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

Vlastnosti

Kód: 76059
Počet dielikov: 446 ks
Rozprávkový hrdina: Spiderman
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.