Sunárek detské sušienky písmenkovej 2x150g

Na sklade
3,30 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1174129

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Písmenkovej sušienky pre prvé detské zúbky. Majú prirodzenú chuť, sú vyrobené z vybraných cereálií a prírodných surovín, s vitamínmi a vápnikom. Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca veku.

Využitie: Potravina pre zvláštnu výživu - potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky. Veľkosť a tvar sušienok a snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa je ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka sušienky a snacky si deti určite obľúbia.

Dávkovanie: Sušienky sú vhodnou desiatou alebo doplnkom večerného jedla. 1 porcia = 20 g sušienok (cca 5 ks) obsahuje 90 mg vápnika (21% referenčnej hodnoty). Poznámka: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Zloženie: Obilná múka (pšenica, ryža, jačmeň, kukurica), cukor, nehydrogenovaný rastlinný olej (palmový), pšeničný škrob, pasterizované mlieko, vajcia, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (vápnik, fosfor, železo, zinok ), med kypriace látky (uhličitan amónny, uhličitan sodný, fosforečnan sodný), soľ s obsahom jódu, aróma, vitamíny B1, B2, B6, B12, kyselina listová, D, K, niacín.

Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a zoznamu. Obsahuje lepok.

Vlastnosti

Kód 49200150
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov