Sunarka detské sušienky písmenkovej 2x150g
-10%

Sunarka detské sušienky písmenkovej 2x150g

€ 3.64 € 3.27
Vypredané

Popis

Písmenkovej sušienky pre prvé detské zúbky. Majú prirodzenú chuť, sú vyrobené z vybraných cereálií a prírodných surovín, s vitamínmi a vápnikom. Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca veku.

Využitie: Potravina pre zvláštnu výživu - potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky. Veľkosť a tvar sušienok a snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa je ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka sušienky a snacky si deti určite obľúbia.

Dávkovanie: Sušienky sú vhodnou desiatou alebo doplnkom večerného jedla. 1 porcia = 20 g sušienok (cca 5 ks) obsahuje 90 mg vápnika (21% referenčnej hodnoty). Poznámka: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Zloženie: Obilná múka (pšenica, ryža, jačmeň, kukurica), cukor, nehydrogenovaný rastlinný olej (palmový), pšeničný škrob, pasterizované mlieko, vajcia, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (vápnik, fosfor, železo, zinok ), med kypriace látky (uhličitan amónny, uhličitan sodný, fosforečnan sodný), soľ s obsahom jódu, aróma, vitamíny B1, B2, B6, B12, kyselina listová, D, K, niacín.

Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a zoznamu. Obsahuje lepok.

Vlastnosti

Kód: 49200150
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov

Značka Sunarka

Medzi hlavné produkty značky Sunar patrí dojčenské mlieka, kaše, príkrmy, sušienky a nápoje. V ponuke sme pre vás pripravili dojčenské mlieka Sunar, Sunarky - kaša značky Sunar v mnohých lahodných príchutiach a veľa ďalšieho za jedinečné ceny.