Energy Droserin XXL 250 ml

−58 %
€ 43.60 € 18.14 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Droserin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým i stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou funkciou týchto dráh.
 
Podľa čínskej medicíny majú pľúca úzky vzťah k pokožke tela. Keď je dostatok energie pľúc, potom je pokožka pevná a vláčna. Dbajme preto na správne dýchanie a na regeneráciu pľúc, zlepšujeme tým aj kvalitu našej kože. Spojenie medzi pľúcami a povrchom tela súvisí s ich rozptyľovacou funkciou;. S tým, že je to práve energia pľúc dopravuje na povrch výživu, tekutiny, krv, atď. Vďaka tomu je pokožka patrične vyživovaná, prekrvená, pružná a primerane vlhká. Ako taká dokáže chrániť telo pred vonkajšími vplyvmi. Spolu s pľúcami dýcha i celý povrch tela.
 
Jednou z hlavných zložiek prípravku Droserin je silne energeticky nabitá voda treťohorného mora žriedla Podhájska s unikátnym zložením minerálov. Má trvalejší a hlbší regeneračný efekt ako voda z Mŕtveho mora. Droserin ďalej obsahuje veľké množstvo draslíka, vápnika, sodíka, síry, horčíka, fosforu, kremíka, bóru, stroncia, lítia, železa a stopové množstvá rubídia, zinku, cézia, mangánu a ďalších prvkov a minerálov. Z fytoterapie je známy najmä dobrý vplyv kremíka na pľúcne tkanivo, upokojujúci vplyv lítia na nervový systém a vplyv slanej vody na rôzne zápalové stavy kože. Regeneračný proces urýchľuje vitamín "E" a jablčný ocot, ktorý je doslova balzamom pre unavené telo a ochabnutú kožu. Jablčný ocot je v podstate vynikajúci prírodný komplex AHA kyselín a minerálne látky termálnej vody slúžia ako dokonalý prírodný peeling. Komplex prírodných látok a bioinformácií v kréme má kladný vplyv na niektoré ekzémy v slabinách, ktorým predchádzalo silnému prepoteniu. Panenské rastlinné oleje v Droserine vhodne dopĺňajú prírodný základ a vyživujú pokožku. Príjemná upokojujúca vôňa parfumu po ružiach, zharmonizuje myseľ a pomôže odstrániť vnútorné napätie.
 
Kedy sa Droserin môže aplikovať:
 
- Pri chrípkach, angínach, nachladnutí, sínusitídach, nachladnutí čelných dutín, kašli,
- Bolestiach v oblasti srdca, infektoch miechy,
- Niektorých mikrobiálnych a plesňových ochorení kože, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, vredoch predkolenia,
- Pre aktiváciu štvrtej čakry a týmusu pri zníženej imunite,
- Pri problémoch s pľúcami, prieduškami, dýchaním a zápaloch stredného ucha.

Vlastnosti

Kód z3878
Určenia Dámske
Vek od 12 rokov
Vek do 99 rokov