Dove Essential nourishment telové mlieko 400ml

Na sklade
6,10 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1080943

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dove vyživujúce telové mlieko pre suchú pokožku. Exkluzívny Deepcare komplex obsahuje živiny prirodzene sa vyskytujúce v pokožke a éterické oleje, ktoré pomáhajú postupne zlepšovať pleť hlboko vnútri. Pre jemnú a hladkú pokožku po dlhú dobu. Výživný telový krém s Deepcare komplexom nielen hydratuje vašu pleť, ale dáva mu hlbokú výživu.

Vlastnosti

Kód 9105203
Určenie Dámske
Vek od 12 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Dove

Dove

História značky Dove sa začala písať v roku 1957, kedy sa na americkom trhu objavil prvý výrobok Dove - krémová tableta. Mydlová tableta s obsahom ¼ hydratačného krému znamenala revolúciu v starostlivosti o pokožku a predstavovala jedinečnú alternatívu k bežným mydlám, ktoré pokožku vysúšal.

Posolstvo výživy a hydratácie pokožky šíri značka Dove dodnes. Okrem krémových tabliet má v portfóliu vyživujúci sprchové gély s unikátnou technológiou Nutrium MoistureTM, telové mlieka s technológiou DeepCare Complex, antiperspiranty a vlasovú starostlivosť s hlavným cieľom pomôcť ženám uvedomiť si ich potenciál krásy. Poslaním značky Dove je, aby sa každá žena cítila každý deň krajší.