Dove Intenzívny krém 75ml

Na sklade
2,00 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1167747001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dove výživný krém Rich Nourischment kombinuje vyživujúce zložky a aktívnu hydratáciu pre jemnú a starostlivosťou zahrnutú pokožku celého tela. Nový výživný krém s intenzívnymi hydratačnými zložkami Dove je univerználny krém, ktorý sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film. Zabezpečuje, aby ošetrujúce látky prenikali hlboko do pokožky a nezostávali na povrchu. Poskytuje vašej pokožke skutočnú ochranu a hydratáciu. Pre každodenné použitie. Pre všetky typy pleti. Obsah: 75 ml.

Vlastnosti

Kód 9105304
Určenie Dámske
Vek od 12 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Dove

Dove

História značky Dove sa začala písať v roku 1957, kedy sa na americkom trhu objavil prvý výrobok Dove - krémová tableta. Mydlová tableta s obsahom ¼ hydratačného krému znamenala revolúciu v starostlivosti o pokožku a predstavovala jedinečnú alternatívu k bežným mydlám, ktoré pokožku vysúšal.

Posolstvo výživy a hydratácie pokožky šíri značka Dove dodnes. Okrem krémových tabliet má v portfóliu vyživujúci sprchové gély s unikátnou technológiou Nutrium MoistureTM, telové mlieka s technológiou DeepCare Complex, antiperspiranty a vlasovú starostlivosť s hlavným cieľom pomôcť ženám uvedomiť si ich potenciál krásy. Poslaním značky Dove je, aby sa každá žena cítila každý deň krajší.