Weleda Pupalkové revitalizačné telové mlieko, 200 ml

17,95 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zrelá pleť je menej hydratovaná, znižujú sa aj jej metabolické a regeneračné schopnosti. Vyžaduje preto intenzívnu starostlivosť.
Pre starostlivosť o zrelú pleť sme zvolili kľúčovú rastlinu Pupalku dvojročnú, ktorá je výnimočná tým, že vykvitá za súmraku a kvitne celú noc. Rovnako výnimočná je aj žena v zrelom veku: vie, kto je, čo chce, je flexibilná a odpútaná od vonkajších očakávaní.
Starostlivosť o telo s pupalkou pomáha vďaka obsahu oleja zo semien pupalky s vysokou koncentráciou kyseliny linolovej a kyseliny γ-linolénovej pokožku revitalizovať, zvýšiť jej elasticitu a intenzívne ju vyživovať.

Pupalkový olej chráni pokožku pred stratou vlhkosti, odstraňuje zdrsnené miesta pokožky a podporuje rast buniek a regeneráciu. Spolu s bambuckým maslom a extraktom z pupočníka ázijského poskytujú pokožke intenzívnu výživu, podporujú prežiarenie pleti, regenerujú pokožku.
Zvyšujú pevnosť a pružnosť pokožky a dodávajú jej dlhotrvajúcu starostlivosť.
Účinnosť radu:

  • Revitalizácia pokožky
  • Vypnutie a posilnenie pokožky
  • Zvyšuje elasticitu pokožky
  • Poskytuje intenzívnu výživu
  • Podporuje prežiarenie pleti

Vlastnosti

Kód 8661
Určenie Dámske
Vek od 12 rokov
Vek do 99 rokov
Použitie Nanesieme na pokožku tela a jemne rozotrieme. Vhodné pre každodennú starostlivosť najmä o suchú pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu výživu. Pred prvým použitím obráťte fľaštičku hore dnom a pretrepte. Ľahko nakloňte a napumpujte stlačením uzáveru.

Značka Weleda

Weleda Weleda je celosvetovo uznávaná pre kvalitu svojich produktov a svoje obchodné praktiky rešpektujúci udržateľný rozvoj. Udržateľnosť je v pozadí všetkého, čo Weleda robí. Od nákupu prírodných surovín, cez ich spracovanie do kozmetických, dietetických alebo liekov až po ich predaj. Weleda si sama pestuje liečivé rastliny vo vlastných záhradách.