Weleda Ružové ošetrujúce telové mlieko, 200 ml

€ 14.95
Vypredané

Popis

WELEDA Ružové ošetrujúce telové mlieko harmonizuje prirodzenú rovnováhu pokožky, pre normálnu až suchú pokožku.
Ošetrujúce telové mlieko stimuluje regeneračné procesy pokožky a pomáha udržiavať jej prirodzenú pružnosť.
Vďaka hodnotným zložkám - ružovému oleju v bio kvalite, jojobovému oleju a extraktu z hamamelu - viditeľne vyhladzuje pokožku. Ušľachtilá vôňa damascénskej ruže rozmaznáva zmysly. Divoká ruža podporuje prirodzenú rovnováhu pokožky a prináša pocit harmónie a krásy.

Telové mlieka Weleda obsahujú čisté prírodné oleje zo semien a plodov dozretých na slnku, plných energie a účinných látok.
Obsahujú veľké množstvo polynenasýtených mastných kyselín, ktoré pokožka veľmi dobre vstrebáva a ktoré podporujú jej regeneračné schopnosti. Pre prirodzene krásnu pokožku.

Vlastnosti

Kód: 8857
Určenia: Dámske
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov
Použitie: Ideálne pre každodennú starostlivosť o pokožku. Ľahko sa vstrebáva. Dermatologicky testované. Pred prvým použitím obráťte fľaštičku hore dnom a pretrepte. Ľahko nakloňte a napumpujte stlačením uzáveru.

Značka Weleda

Weleda je celosvetovo uznávaná pre kvalitu svojich produktov a svoje obchodné praktiky rešpektujúci udržateľný rozvoj. Udržateľnosť je v pozadí všetkého, čo Weleda robí. Od nákupu prírodných surovín, cez ich spracovanie do kozmetických, dietetických alebo liekov až po ich predaj. Weleda si sama pestuje liečivé rastliny vo vlastných záhradách.