NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 400ml
-16%

NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 400ml

€ 9.09 € 7.60
Tovar máme skladom!

Popis

Inovované zloženie NIVEA výživného spevňujúceho telového mlieka Q10 energy + s komplexom energizujúcich látok: koenzýmom Q10 + kreatínom + L-karnitínom zanechá bunky pokožky nabité energiou, a tým znateľne zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky už počas 2 týždňov. Navyše intenzívne vyživuje suchú pokožku a zabraňuje jej vysušovaniu ..

AKO FUNGUJE

Prvýkrát v histórii sa v sortimente telovej starostlivosti NIVEA predstavuje nová generácia prípravkov, ktorá vďaka komplexu energizujúcich látok: koenzýmu Q10 + kreatínu + L-karnitínu zanechá bunky pokožky priamo nabité energiou!

Koenzým Q10 funguje ako "palivo", dodáva bunkám pokožky potrebnú energiu, a umožňuje tak ich regeneráciu a obnovu. Kreatín pôsobí ako "akumulátor" bunky, uskladňuje energiu a okamžite ju dodáva presne tam, kam je treba. Účinné zloženie je novo obohatené o L-karnitín, pokožke vlastný "spaľovač tukov", ktorý stimuluje premenu mastných kyselín na energiu.

Kombinácia týchto troch látok napomáha nielen k správnemu fungovaniu kožných buniek, ale zároveň im dodáva energiu, a tým znateľne zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky!

Účinné zloženie je obohatené o olej z makadamových orechov, ktorý sa o pokožku intenzívne stará, vyživuje ju a zabraňuje jej vysušovaniu.

Vlastnosti

Kód: 88198
Určenia: Dámske
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka NIVEA

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Ponúka spoľahlivý a dlhodobo vysoký úžitok z používania. V sortimente sú zastúpené výrobky pleťovej kozmetiky pre ženy, mužov a deti.