NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 400ml
-16%

NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 400ml

€ 9.09 € 7.60
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 4. až 28. 4.

Popis

Inovované zloženie NIVEA spevňujúceho telového mlieka Q10 energy + s komplexom energizujúcich látok: koenzýmom Q10 + kreatínom + L-karnitínom zanechá bunky pokožky nabité energiou, a tým znateľne zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky už počas 2 týždňov.

AKO FUNGUJE

Prvýkrát v histórii sa v sortimente telovej starostlivosti NIVEA predstavuje nová generácia prípravkov, ktorá vďaka komplexu energizujúcich látok: koenzýmu Q10 + kreatínu + L-karnitínu zanechá bunky pokožky priamo nabité energiou!

Koenzým Q10 funguje ako "palivo", dodáva bunkám pokožky potrebnú energiu, a umožňuje tak ich regeneráciu a obnovu. Kreatín pôsobí ako "akumulátor" bunky, uskladňuje energiu a okamžite ju dodáva presne tam, kam je treba.

Účinné zloženie je novo obohatené o L-karnitín, pokožke vlastný "spaľovač tukov", ktorý stimuluje premenu mastných kyselín na energiu. Kombinácia týchto troch látok napomáha nielen k správnemu fungovaniu kožných buniek, ale zároveň im dodáva energiu, a tým znateľne zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky!

Vlastnosti

Kód: 88196
Určenia: Dámske
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka NIVEA

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Ponúka spoľahlivý a dlhodobo vysoký úžitok z používania. V sortimente sú zastúpené výrobky pleťovej kozmetiky pre ženy, mužov a deti.