NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 do sprchy 400ml
-16%

NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 do sprchy 400ml

€ 9.09 € 7.60
Tovar máme skladom!

Popis

Užite si jednoduchú cestu k pevnej a pružnej pokožke! Vďaka unikátnemu zloženiu s perličkami koenzýmu Q10 môžete spevňovať svoju pokožku počas každého sprchovania.

Túžite po pevnej a pružnej pokožke? Nemáte čas, ale napriek tomu sa chcete o seba starať a svoju pokožku účinne spevňovať? NIVEA Spevňujúce telové mlieko do sprchy kombinuje účinnú starostlivosť s pohodlím a šetrí Váš čas vďaka jedinečnej, vodou aktivovanej formule s perličkami koenzýmu Q10.

Ako to funguje:
Koenzým Q10 je prirodzenou súčasťou každej ľudskej bunky. Chráni ju pred voľnými radikálmi a dodáva jej energiu, a tým podporuje jej obnovu a regeneráciu. S pribúdajúcim vekom však množstvo koenzýmu Q10 v našej pokožke ubúda. Vysoká koncentrácia koenzýmu Q10 v žltých perličkách dodáva bunkám potrebnú energiu a obnovuje pružnosť a pevnosť pokožky.
Masážne perličky zlepšujú prekrvenie pokožky a poskytujú ľahký masážny efekt. Zároveň jemne odstráni odumreté bunky a zanechajú pokožku krásne hladkú a hebkú.
Chladivý efekt mentolu vás pri rannej sprche osvieži a naštartuje váš deň.
Jedinečná formula je aktivovaná teplou vodou, mokrá pokožka mlieko ľahko a rýchlo vstrebe. Po aplikácii je možné pokožku okamžite opláchnuť a potom sa osušiť a obliecť. Nie je potrebné použiť ďalšie prípravky, pokožka už má všetku starostlivosť - a šetríte tak svoj cenný čas.

Použitie:
1. Použite svoj bežný sprchový gél a opláchnite.
2. Vmasírujte NIVEA® Spevňujúce telové mlieko do sprchy na vlhkú pokožku mimo prúd vody. Účinné zloženie s koenzýmom Q10 sa okamžite vstrebe a vy pocítite, ako pôsobí na vašu pokožku.
3. Po aplikácii opláchnite.
4. Po osušení už nemusíte používať bežné telové mlieko a môžete sa ihneď obliecť. Nezanecháva žiadne stopy na uteráku. Nepoužívajte ihneď po holení. Neaplikujte na chodidlá, tvár a intímne partie.

Vlastnosti

Kód: 83224
Určenia: Dámske
Země původu: Německo
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka NIVEA

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Ponúka spoľahlivý a dlhodobo vysoký úžitok z používania. V sortimente sú zastúpené výrobky pleťovej kozmetiky pre ženy, mužov a deti.