LEGO® BATMAN MOVIE 70908 Scuttler

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
74,30 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 981826

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zachráň situáciu s Batmanom a Skokerem!

Poplach! Joker ™ a Poison Ivy ™ s jej príšerou z popínavých rastlín vpadli na večierok pri príležitosti odchodu komisára Gordona do dôchodku a zajali niekoľko rukojemníkov. Naskoč s Batmanom do kokpitu úžasného vozidla Skoker a ponáhľaj sa, aby si mohol všetkých zachrániť. Strieľaj z vystreľovača a pripoj skrytý tryskový pohon, aby si mohol vletieť do súboja s Jokera. Osloboď komisára Gordona, Barbaru Gordonovú a Dicka Graysona, potom zajme oboch zbabelcov pomocou vystreľovača sietí vo voze Skoker. Súčasťou je šesť minifigúrok .: Batman ™, Joker ™, Poison Ivy ™, komisár Gordon ™, Barbara Gordonová a Dick Grayson ™

  • Voz Skoker má plne pohyblivú hlavu, nastaviteľné uši, otvárací kokpit pre minifigúrku a dva vystreľovače, skrytý tryskový pohon pre Batmana, vystrelovač sietí, naťahovacie paže s vystreľovacie a ohybné kĺby.
  • Obsahuje tiež príšeru z popínavej rastliny patriacej Poison Ivy s pohyblivými šľahúňmi.
  • Medzi zbraňami nájdeš dva Batmanove Batarangy, Jokerove pušku a zbraň komisára Gordona.
  • Medzi doplnkami nájdeš Batmanovu kapucňu a opasok s náčiním, ktorý je novinkou pre jar 2017, naviac tiež Jokerov špeciálny fialový oblek, motýlik a oblek Dicka Graysona a sukňu Poison Ivy a dva šľahúne.
  • Táto súprava ponúka zážitok z hrania a stavania vhodný pre deti od 9 rokov.
  • Scuttler meria cez 22 cm na výšku, 25 cm na šírku a 27 cm na dĺžku so stiahnutými ramenami, a viac ako 38 cm na dĺžku s natiahnutými ramenami.
  • Príšera z popínavé rastliny meria cez 5 cm na výšku, 11 cm na šírku a 11 cm do hĺbky.

Vlastnosti

Kód 70908
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 775 ks
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.