LEGO® BATMAN MOVIE 70909 Vlámanie do Batcave

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
91,12 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 981887

Doručenie zadarmo
pri osobnom odbere
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ochraňuj jaskyni Batcave pred útokom Tučniaka!

Tučniak sa prebúral do Batcave vo svojom Duckmobile a chystá sa odkryť všetky Batmanove tajomstvá! Premeň sa z Bruce Waynea na Batmana. Nájdi votrelca na obrazovke Batcomputeru v otáčacom kontrolnom centre. Vyber si zo skrine z potápačského obleku Scu-Batsuit, odolného obleku Batsuit a z obleku Batsuit s Bat-tryskami a priprav sa na súboj! Zaútoč pružinovými raketami na lodi Batboat a vystreľovačom a vyhýbaj sa výstrelom zo zbraní Duckmobilu. Zajmi tučniačích votrelcov a posaď ich do väzenia ... Ale dávaj pozor, pretože vedia utiecť pomocou výbušného zariadenia! Súčasťou sú štyri minifigúrky. Batman ™, Tučniak, Bruce Wayne ™ a Alfred Pennyworth ™, navyše dve figúrky stúpencov Tučniaka, každá s robotickýma rukami. • Táto akciou nabitá sada obsahuje veľmi detailné jaskyni Batcave, loď Batboat a Tučňiakov Duckmobil. • Jaskyňa Batcave obsahuje otáčaciu miestnosť pre premenu, vyvýšené a otáčacia kontrolné centrum s Batcomputerem v tvare netopiera s mnohými obrazovkami, otáčací stoličiek, funkcií zdvíhanie plošiny, dvoma skriňami, kde Batman schováva svoje Batarang, navyše kocka s logom Batmana, väzenia s funkciou výbuchu steny a otáčacia skriňa s tromi rôznymi obleky Batsuit (telíčka pre minifigúrku) pre Batmana.

 • Postav minifigúrku Bruce Waynea na jednu stranu miestnosti pre premenu a otoč s ňou, aby si našiel ukrytú minifigúrku Batmana.
 • Aktivuj zdvíhaciu plošinu, aby si vyzdvihol minifigúrku zo zeme až do kontrolnej miestnosti s Batcomputerem.
 • Vyber si v otáčací skrini z potápačského obleku Scu-Batsuit, odolného obleku Batsuit a obleku Batsuit s Bat-tryskami, z ktorých všetky sú nové telá pre minifigúrku Batmana.
 • Loď Batboat má kokpit pre minifigúrku, dve pružinové rakety s tajnou spúšťa, štyri vystreľovací a zadné netopierie krídla
 • Tučňiakov Duckmobil obsahuje kokpit pre minifigúrku s posuvnou pákou, dva dvojité vystreľovací, 2 raketové strely a otáčací vrtuľu.
 • Medzi zbraňami nájdeš dva Batmanovy Batarang a kotúčové píly stúpencov Tučniaka.
 • Medzi doplnkami nájdeš Batmanovho kapucni a opasok s náčiním, ktorý je novinkou pre jar 2017, dýchacie zariadenie, plutvy, mikrofón, zlatú kapucňu, Tučňákův kožušinový golier, dáždnik, klobúk a okuliare patriaci Bruce Waynea.
 • Táto súprava ponúka zážitok z hrania a stavanie vhodný pre deti od 8 rokov.
 • Jaskyňa Batcave meria cez 21 cm na výšku, 40 cm na šírku a 20 cm do hĺbky.
 • Loď Batboat meria cez 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 12 cm na šírku
 • Duckmobil meria cez 9 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.

Vlastnosti

Kód 70909
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 1047 ks
Vek od 8 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.