LEGO® Batman Movie 70916 Batmanov lietadlo

Doprava zadarmo −15 %
Doprava zadarmo
99,99 € 84,08 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039049

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Preletí sa s Batmanom a Robinom v kokpite silného Batmanovho lietadla. Dávaj ale pozor - Harley Quinn ™ páli zo svojho rýchlo strieľajúceho delá a snaží sa ťa zostreliť. Strieľaj z pružinových vystreľovacie az vystreľovací diskov. Potom nastav krídla do pristávacej pozície a začni bojovať v uliciach mesta. Vypusť auto zo zadnej časti Batmanovho lietadla a prenasleduj Harley.

Dávaj si pozor na jej útok kladivom a opätujte útok pomocou Batmanovho Batarang. Musíš túto super-padoušku dopadnúť ešte pred tým, než spôsobí v meste veľký chaos!

Súčasťou sú tri minifigúrky: Batman ™, Robin ™ a Harley Quinn ™.

Batmanov lietadlo obsahuje otvárací dvojitý kokpit s priesvitne žltým čelným sklom, otáčací trysky, nastaviteľná krídla pre letový a pristávacie režim, dva pružinové vystreľovací, dva vystreľovací diskov, otváracia zadná úložný priestor, v ktorom sa nachádza malý automobil (so sedadlom pre minifigúrku), a priesvitné dieliky svetiel. - Harleyino dialo obsahuje rýchly vystrelovač a dve kolá.

  • Medzi zbraňami nájdete Batmanov Batarang a otáčacia kladivo patriaci Harley Quinn.
  • Medzi doplnkami nájdete Batmanovho a Robinovej kapucňu, Batmanov viacúčelový pások a Harley Quinninu baletné sukničku.
  • Batmanov lietadlo meria cez 15 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 48 cm na šírku v letovom móde a viac ako 9 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 53 cm na šírku v pristávacom móde.
  • Automobil meria cez 2,5 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.
  • Harleyino dialo meria cez 6 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Táto sada ponúka zážitok z hrania a stavanie vhodný pre deti od 9 rokov.

Vlastnosti

Kód 70916
Rozprávkový hrdina Batman
Určenie Detské
Počet dielikov 1053 ks
Farba Farebná
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.