SIKU Farmer - Claas žacie stroj, 1:50

−17 %
24,15 € 19,96 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Celkom nový kombajn Claas je impozantný ako z hľadiska funkcií, tak na pohľad. Nespočet detailov a typických čŕt robia z tohto modelu výnimočný poľnohospodársky stroj.

Predná jednotka umožňuje zdvih či zníženie, úrodu obilia sa prov Zbrusu nový kombajn Claas je impozantný ako z hľadiska funkcií, tak na pohľad. Nespočet detailov a typických čŕt robia z tohto modelu výnimočný poľnohospodársky stroj.

Predná jednotka umožňuje zdvih či zníženie, úrodu obilia sa vykonáva pomocou pohyblivých a rotujúcich častí pracovné jednotky. Gumové pneumatiky traktora zaručujú optimálnu trakciu počas pracovného procesu.

Tento perfektný model poľnohospodárskej techniky z radu Farmer je kompatibilný tiež s radom SIKU Super 1:50.

Vlastnosti

Kód 1993
Materiál Kov, plast
Mierka 1:50
Rozmery 11,5 x 25,5 x 10,6 cm
Určenie Chlapčenské
Vek od 3 rokov

Značka SIKU

SIKU

Značka Siku bola založená v roku 1921, v tom čase spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenské činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou. V roku 1950 sa značka Siku umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií.