SIKU Blister - Traktor Fendt s čelným nakladačom
-10%

SIKU Blister - Traktor Fendt s čelným nakladačom

€ 3.69 € 3.29
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Krásna a verná kópia (model) - taký je detský kovový poľná traktorček s predným nakladačom SIKU 1039 Fendt z kovu pre všetky deti - malé lesníkmi alebo poľnohospodári. Tento stroj musí mať doma každý malý lesník alebo poľnohospodár. Traktor je obľúbený poľnohospodársky stroj a neoceniteľný pomocník, ktorý na poli či v lese zastane veľa práce.

Modely poľnohospodárskej techniky firmy Siku sú vyrobené do najmenších, avšak plne funkčných detailov.

Skutočný raj všetkých úžitkových áut je tu - pripravený len a len pre vaše chlapca. Hračky pre chlapcov od SIKU v podobe veľkých strojov, áut a modelov autíčok! Siku ponúka široký sortiment potrebných vozidiel, traktory, kombajny, rýpadlá a ďalšie veľké autá na farmu a na pole. Okrem farmárskych áut sú tu aj pracovné stroje ako napríklad vysokozdvižný vozík nielen pre skladníkov. Malé modely osobných áut či dodávok tu nájdete tiež. Ponuka je naozaj široká.

Perfektne prepracované modely áut od firmy Siku sú pýchou každého chlapca!

Celokovové kvalitné modely Siku vynikajú precíznou prepracovanosťou detailov. Modely sú technicky funkčné. Siku sú vhodné aj ako zberateľské modely.

Vlastnosti

Kód: 1039
Materiál: Kov, plast
Mierka: 1:87
Rozmery: 8 x 4,5 x 4 cm
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 3 rokov

Značka SIKU

Značka Siku bola založená v roku 1921, v tom čase spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenské činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou. V roku 1950 sa značka Siku umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií.