Little Tikes Trojkolka 5v1 Deluxe Ride & Relax - Oranžová

Doprava zadarmo −40 %
Doprava zadarmo
156,57 € 93,24 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 966260

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detská trojkolka LITTLE TIKES 5 v 1Deluxe Ride & Relax je trojkolka, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom:

Fáza 1 (od 9 mesiacov) - Pod kontrolou: rodičia deti na trojkolke tlačia, deti sú okolo pása istené bezpečnostnou opierkou, nôžky majú položené na opierkach pre nohy.

Fáza 2 (od 12 mesiacov) - Učenie: deti sa učia šliapať, ale rodičia zatiaľ kontrolujú smer trojkolky (predné koliesko zaistené, nedá sa otáčať), bezpečnostná opierka okolo pásu je stále na mieste, opierky pre nohy sklopené, deti už dosiahnu na šlapky.

Fáza 3 (od 18 mesiacov) - Rozvíjanie: odníme sa bezpečnostná opierka, dieťa samo šliape a zatáča (predné koliesko sa dá odistí), rodičia stále môžu jazdu kontrolovať pomocou vodiacej tyče.

Fáza 4 (od 36 mesiacov) - Nezávislosť: odoberie sa vodiaca tyč, dieťa ide samostatne pod dohľadom dospelých.

VYBAVENIE:

  • Výškovo nastaviteľná a odnímateľná vodiaca tyč pomocou ktorej rodič tlačí trojkolku. Vodiaca tyč umožňuje rodičovi kontrolovať smer jazdy.
  • Bezpečnostný 5 bodový pás s mäkkými ochrannými prvkami.
  • Posuvné sedadlo, Protišmykové pedále
  • Odnímateľné stúpadlá pre deti

Pevná konštrukcia - kombinácia kov / plast, Pohodlné rukoväte, odnímateľná pevná zábrana Strieška proti slnku - odnímateľná s možnosťou nastavenia. Súčasťou je odkladací priestor na hračky v zadnej časti trojkolky

Nosnosť - 23kg.

Detské trojkolky LITTLE TIKES sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania s použitím kvalitných materiálov. Boli navrhnuté s ohľadom na deti a rodičov tak aby bol zaistený maximálny komfort a využiteľnosť. Pre deti od 9 mesiacov

 

Vlastnosti

Kód 639814
Určenie Detské
Farba Oranžová
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Little Tikes

Little Tikes

Little Tikes sú kvalitné značkové hračky na záhradu, hračky pre najmenšie bábätká, batoľatá i predškolské deti. Či už sa jedná o prvé hračky pre najmenších, chodítka, odstrkovadla, hojdacie kresielka, autíčka, či šmykľavky, preliezky a domčeky na záhradu, sú všetky hračky Little Tikes bezpečné a rozvíjajú detskú predstavivosť a hravosť.