Little Tikes Trojkolka 4v1, modrá

Doprava zadarmo −13 %
Na sklade
Doprava zadarmo
81,82 € 70,80 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 841613002

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pre batoľatá i začínajúcich jazdcov - táto atraktívna trojkolka rastie spolu s dieťaťom! Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa. Najmenšie deti tlačia rodičia, zatiaľ čo deti majú nôžky pohodlne položené na opierkach. Postupne sa deti naučia používať šlapky a zatáčať, až budú schopné na trojkolke jazdiť samé. Na riadidlách je upevnený držiak na nápoje.

Súčasťou trojkolky je odnímateľné tienidlo nastaviteľné do rôznych uhlov. Pri prechádzkach vonku oceníte tiché a odolné kolieska. Trojkolka má výškovo nastaviteľnú vodiacu tyč, ktorú je možné odňať. Samozrejmosťou je 5 bodový bezpečnostný pás. Pre najmenšie deti je trojkolka vybavená sklopnými protišmykovými opierkami na nohy. V zadnej časti nájdete veľký úložný priestor.

4 fázy nastavenia trojkolky:

Fáza 1 (od 9 mesiacov) - Pod kontrolou: rodičia deti na trojkolke tlačia, deti sú okolo pása istené bezpečnostnou opierkou, nôžky majú položené na opierkach na nohy.

Fáza 2 (od 12 mesiacov) - Učenie: deti sa učia šliapať, ale rodičia zatiaľ kontrolujú smer trojkolky (predné koliesko zaistené, nemožno otáčať), bezpečnostná opierka okolo pásu je stále na mieste, opierky pre nohy sklopené, deti už dosiahnu na šlapky.

Fáza 3 (od 18 mesiacov) - Rozvíjanie: odoberie sa bezpečnostná opierka, dieťa samo šliape a zatáča (predné koliesko sa odistí), rodičia stále môžu jazdu kontrolovať pomocou vodiacej tyče.

Fáza 4 (od 36 mesiacov) - Nezávislosť: odoberie sa vodiaca tyč, dieťa ide samostatne za dohľadu dospelých.

Vlastnosti

Kód 634314E4
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov
Určenie Chlapčenské
Farba Modrá

Značka Little Tikes

Little Tikes

Little Tikes sú kvalitné značkové hračky na záhradu, hračky pre najmenšie bábätká, batoľatá i predškolské deti. Či už sa jedná o prvé hračky pre najmenších, chodítka, odstrkovadla, hojdacie kresielka, autíčka, či šmykľavky, preliezky a domčeky na záhradu, sú všetky hračky Little Tikes bezpečné a rozvíjajú detskú predstavivosť a hravosť.