Smart Trike Trojkolka Smart & Go s nákupným vozíkom

Doprava zadarmo −50 %
Doprava zadarmo
€ 221.85 € 109.00 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Trojkolka smarTrike & Go Touch Steering 5v1 je úžasná trojkolka pre rodičov a dieťa. Je vybavená najnovšími technológiami, ktoré zaručujú jej ľahké a praktické využitie. Detská trojkolka sa dokáže modifikovať do piatich inovatívnych spôsobov. Trojkolka pre deti rastie s vaším dieťaťom od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov veku. Táto detská trojkolka má dostatok priestoru pre potrebné veci či dokonca nákup. Vďaka unikátnej odnímateľnej taške sa vám všetko pohodlne vojde do zadnej časti, čo oceníte hlavne pri nákupoch alebo dlhších prechádzkach či pikniku. Či už si chcete ísť po pár drobností do obchodu, vyraziť si na piknik s priateľmi alebo oddýchnuť si na návšteve u babičky, vaša trojkolka vám dobre poslúži.

Do praktickej tašky môžete zabaliť naozaj všetko, od plienok až po hračky a iné drobnosti. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, ktorá rodičmi umožňuje ovládanie smeru jazdy detskej trojkolky. Chod trojkolky je veľmi tichý a jemný. Trojkolka smarTrike má nastaviteľnú teleskopickú vodiacu rúčku, a praktickú nožnú poistku na zastavenie trojkolky. Hladkú a bezproblémovú jazdu zaručujú gumové kolesá s protišmykovým vzorom, ktoré absorbujú otrasy. Trojkolka má patentovanú technológiu Touch Steering, s ktorou je ovládanie trojkolky možné len jemným pohybom. Gumové kolesá majú dvojité vstrekovanie a tak je jazda na trojkolke tichá a jemná. Predné koleso trojkolky sa otáča o 360 stupňov a pohodlne si poradí s prudkými zákrutami. Akonáhle vaše dieťa vyrastie, pohodlne môžete trojkolku transformovať podľa jeho potrieb. Keď príde ten správny čas, vaša ratolesť môže trojkolku riadiť sama. Detská trojkolkadvojitý systém pedálov a stúpačiek, pričom pedále sú protišmykové a stupačky využije dieťa počas počiatočného štádia kedy slede svet okolo seba a pohodlne sedí.

Trojkolka pre deti sa dá transformovať a modifikovať do piatich variácií. Obsahuje aj praktické tienidlo proti slnku, ktoré chráni vaše dieťa pred škodlivými UV lúčmi. Vďaka popruhom a hrazde okolo pása bude vaše dieťa v bezpečí. Kovová konštrukcia a odolné plasty vám poslúžia dlhé roky. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a navyše oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rukoväte pre rodičov. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality. Detská trojkolka je vykonaná v peknej farebnej kombinácii šedočierne a červenej farby. Trojkolka je skvelý pomocník pri nákupoch alebo jednoducho ak si chcete urobiť piknik v parku.

Trojkolka smarTrike rastie s vaším dieťaťom od 10 mesiacov do 3 rokov. V prvom kroku rodič plne ovláda trojkolku prostredníctvom rodičovskej rúčky. Ako dieťa rastie, trojkolka sa vyvíja s ním a pomáha mu rozvíjať motorické a kognitívne schopnosti. V 24 mesiacoch sa z trojkolky stáva cvičebný nástroj dieťa začína šliapať a učiť sa ovládať trojkolku. V 30 mesiacoch veku dieťaťa je dieťa samostatné a užíva si jazdu na trojkolke naplno. Nákupný kôš sa od trojkolky oddelí a tak sa z trojkolky stane tradičná detská trojkolka ako ju pozná každý rodič.

 • množstvo úložného priestoru
 • celokovová konštrukcia
 • robustná a ľahká konštrukcia
 • zabudované rodičovské madlo pre ovládanie s množstvom smarTrike doplnkov
 • slnečník proti škodlivému UV žiareniu
 • nákupný vozík, ktorý dokáže stáť aj samostatne
 • maximálny náklad 10 kg
 • manévrovanie trojkolky najjemnejším pohybom
 • ochrana proti slnku
 • zvýšený výkon riadenia
 • extra pohodlie
 • odpočinok dieťaťa počas ovládania rodičom
 • extra bezpečnosť
 • pohodlie v rannej fáze jazdenia
 • trvanlivosť a kvalita
 • materskej pohodlie
 • maximálne využitie

Vlastnosti

Kód 7000100
Určenia Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Smart Trike

Smart Trike

Značka Smar Trike je svetovým lídrom v oblasti výroby trojkoliek a poskytuje inteligentné inovatívne riešenia všetkých etáp detské cyklistiky: bábätka, batoľatá a predškolákov. Všetky produkty sú multifunkčné a rastú s dieťaťom od 6 a 10 mesiacov až do 36 mesiacov. Je kladený vysoký dôraz na komfort ako pre rodičov, tak pre dieťa.