Corny BIG arašidy, čokoláda 6 x 50g
-26%

Corny BIG arašidy, čokoláda 6 x 50g

€ 3.27 € 2.40
Vypredané

Popis

Chuť a kvalita müsli tyčiniek závisí na výrobnom postupe a použitých surovinách. CORNY sa vyrábajú z vysoko hodnotnej zmesi surovín - hlavne obilia, ovocia, medu a orechov. Sú bohatým zdrojom živín, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov.

Zdravie CORNY obsahujú toľko dôležitú vlákninu prospievajúcu ľudskému organizmu obnovou črevnej mikroflóry. Oproti čokoládovým tyčinkám sú CORNY z hľadiska výživy jednoznačne zdravšie, pretože v sebe spájajú pozitíva bielkovín, tukov a sacharidov.

Energia CORNY sú vďaka vyváženému zloženiu zdrojom dlho a rovnomerne sa uvoľňujúcej energie. Vedľa jednoduchých sacharidov obsahujú približne rovnako veľký podiel komplexných sacharidov, ktoré telo spracováva postupne. Človek je teda zásobený energiou dlhšie a pocit hladu je časovo oddialený. Tento pomalý a postupný proces trávenia namáha telo podstatne menej než rýchle trávenie.

Obyčajné čokoládové tyčinky sa skladajú predovšetkým z tuku, cukru a kakaovej hmoty. Vďaka veľkému množstvu jednoduchých cukrov dodajú telu síce rýchlo energiu, ale tá dlho nevydrží. Vzniká tak iba veľmi krátkodobý pocit nasýtenia.

Vlastnosti

Kód: 51800050
Vek od: 2 rokov
Vek do: 99 rokov
Hmotnosť: 50 g