Corny BIG Brownie 6 x 50 g

−26 %
3,27 € 2,40 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Chuť a kvalita müsli tyčiniek závisí na výrobnom postupe a použitých surovinách. CORNY sa vyrábajú z vysoko hodnotnej zmesi surovín - hlavne obilia, ovocia, medu a orechov. Sú bohatým zdrojom živín, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov.

Zdravie CORNY obsahujú toľko dôležitú vlákninu prospievajúcu ľudskému organizmu obnovou črevnej mikroflóry. Oproti čokoládovým tyčinkám sú CORNY z hľadiska výživy jednoznačne zdravšie, pretože v sebe spájajú pozitíva bielkovín, tukov a sacharidov.

Energia CORNY sú vďaka vyváženému zloženiu zdrojom dlho a rovnomerne sa uvoľňujúcej energie. Vedľa jednoduchých sacharidov obsahujú približne rovnako veľký podiel komplexných sacharidov, ktoré telo spracováva postupne. Človek je teda zásobený energiou dlhšie a pocit hladu je časovo oddialený. Tento pomalý a postupný proces trávenia namáha telo podstatne menej než rýchle trávenie.

Obyčajné čokoládové tyčinky sa skladajú predovšetkým z tuku, cukru a kakaovej hmoty. Vďaka veľkému množstvu jednoduchých cukrov dodajú telu síce rýchlo energiu, ale tá dlho nevydrží. Vzniká tak iba veľmi krátkodobý pocit nasýtenia.

Vlastnosti

Kód 51330050
Vek od 2 rokov
Vek do 99 rokov
Hmotnosť 50 g