HiPP BIO Oblátky Banán - Jablko 25 g

€ 1.00 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Táto ovocná tyčinka bez prídavku cukru je ideálny ako ľahká obilno-ovocná desiata pre deti. Tyčinky majú vysoký obsah ovocnej zložky.

Uchovanie:
skladujte a uchovávajte v suchu, pri teplote do 25 ° C.

Detailné informácie
Obliny-ovocný príkrm pre deti od ukončeného jedného roka. Tieto pětadvacetigramové tyčinky sú obohatené vápnikom. Vzhľadom na obsah lepku nie je tyčinka vhodná pre celiakov. Neobsahuje pridané cukry, iba prirodzene sa vyskytujúce ovocné cukry.

Zloženie:
sušené banánové vločky 35%, koncentrát jablkovej šťavy (so zníženým obsahom kyselín) 25%, ryžová múka, jedlý rastlinný tuk, oblátky (pšeničná múka, škrob, jedlý rastlinný olej), laktát vápenatý.

{tip: Ideálne ako ľahká ovocno-oblilná desiata.}

Krajina pôvodu:
Nemecko.

Priemerné nutričné údaje v 25 g výrobku (jedna tyčinka):

energetická hodnota 359 kJ (90 kCal), bielkoviny 0,8 g, sacharidy 16,9 g, tuky 2,0 g, vláknina 0,6 g, sodík <0,02 g, vápnik 60 mg (15% odporúčanej dennej dávky pre dojčatá a malé deti).

Vlastnosti

Kód DA31351
Určenia Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.