Nutrimama Cereálne tyčinky brusnice / čoko 200 g (5x40 g)

€ 4.73
Vypredané

Popis

Nutrimama Profutura sú unikátne výrobky na trhu určené zvlášť pre dojčiace matky. Dojčením mamička poskytuje dieťaťu všetky dôležité látky pre rozvoj a buduje tak pevné základy pre jeho zdravie v dospelosti. Viete ale, že v období dojčenia sa výrazne zvyšujú nároky na príjem makroživín a niektorých vitamínov a minerálov? Výrobky Nutrimama Profutura boli navrhnuté Nutricia expertmi na výživu, aby spĺňali dodatočné výživové nároky práve v období dojčenia. Len jedna porcia denne zaistí 10 kľúčových živín vrátane DHA potrebných pre matku i dieťa.

  • DHA - dokosahexaenová mastná kyselina zo skupiny omega-3 prispieva k normálnemu vývoju mozgu a zraku u Vášho dojčeného dieťaťa.
  • Železo, zinok a kyselina listová prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.
  • Jód, biotín a vitamín B1 prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu.
  • Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov.
  • Vitamíny B2, B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania.
  • Cereálne tyčinky sú unikátne chutnou formou doplnkov stravy, ktoré sú vždy po ruke ako rýchla desiata.Pozitívne účinky DHA sú zaistené pri dennom príjme 200 mg DHA (1 porcia) navyše k odporúčanému dennému príjmu omega-3 mastných kyselín pre dospelých, tj. 250 mg omega-3 mastných kyselín (DHA a EPA).

Zloženie:

Glukózový sirup, sušené sladené brusnice (brusnice, cukor, slnečnicový olej) 15%, ovsené vločky 15%, extrudovaná pšenica 13%, cereálne chrumky (múky: pšeničná, ryžová, kukuričná, cukor, jačmenný sladový extrakt, ovsená vláknina, soľ) 12 %, DHA prášok (glukózový sirup, olej z mikrorias Schizochytrium sp., prírodné arómy), sirup z invertovaného cukru, čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma) 2,7%, zvlhčovadlo : glycerín, kokosový olej, emulgátor: sójový lecitín, antioxidant: kyselina L-askorbová, minerálne-vitamínový premix: (vit. B1, B2, B6, kyselina listová, biotín, vit. D, železo, zinok, jód), prírodné brusnicové aróma, prírodná aróma, extrakt zo zeleného čaju, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Dávkovanie:

Odporúčame jednu tyčinku denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nekombinujte s inými doplnkami stravy bez predchádzajúcej konzultácie s vaším lekárom. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Doplnok stravy. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete na obaloch.

Vlastnosti

Kód: z28402
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Hmotnosť: 200g (5x40g)