Empower Supplements BIO Complete Synergy Vanilka 465 g

−57 %
25,42 € 10,87 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

ES BIO Complete Synergy drink je čisto prírodný synergický nutričné nápoj, určený nielen pre športovcov, kulturistov či vegánov. Je ideálnym suplementom pre všetkých, ktorí si chcú udržať optimálnu hmotnosť, vybudovať či udržať si svalovú hmotu a byť celkovo v dobrej kondícii.

Obsahuje celkom 34 výhradne prírodných a plnohodnotných ingrediencií. Obsiahnuté látky tak pôsobia v prirodzenom synergickom efekte. Základnou surovinou je hnedá ryža, ktorá obsahuje až 80% bielkovín a ľanové semienka s obsahom až 20% kvalitných, ľahko stráviteľných proteínov. Denná dávka synergy drinku Vám zabezpečí kvalitný prísun antioxidantov ako je vitamín C, zinok, či mangán, prispievajúce k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na posilnenie nášho imunitného systému. Zinok ďalej podporuje normálny metabolizmus sacharidov, plodnosť, reprodukciu a prispieva tiež k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Synergy drink je zásadotvorný, čím pomáha znižovať prekyslenie nášho organizmu. Obsah železa prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Jód prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy a nervovej sústavy.

LABORATÓRNE ANALÝZY V ČR

Každá šarža tohto produktu je testovaná v ČR na prítomnosť ťažkých kovov a mikrobiológiu. Výsledky analýz vašej šarže získate na http: //www.empower- supplements.com/analyzy.

Vlastnosti

Kód 8594176060309
Určenie Unisex
Vek od 3 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 1