Empower Supplements ES BIO Chlorella prášok 100 g

−44 %
6,51 € 3,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Bio Chlorella je prírodný zdroj vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu, aminokyselín, vlákniny a ďalších účinných látok. Jedná sa o silný antioxidant s výraznými detoxikačnými vlastnosťami. Vláknina Chlorelly na seba viaže ťažké kovy a toxické látky v našom tele, ktoré sa potom vylučujú stolicou a nevstrebávajú sa do krvi.

Nevyvážená strava, hektika a životné prostredie zamorujú náš organizmus voľnými radikálmi a toxínmi. Koncentrácia železa obsiahnutá v produkte Bio Chlorella prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, normálne tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, ale aj k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vysoký obsah vitamínu B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu nášho tela.

Sladkovodná riasa Chlorella Vulgaris sa pre produkt Chlorella pestuje na ostrove Hainan v Juhočínskom mori. Tu sú pre jej pestovanie ideálne podmienky. Riasy sa kultivujú v bazénoch s kvalitnou sladkou vodou, kde pri hladine čerpajú energiu a teplo zo slniečka. Riasy sa následne sušia a ešte pred lisovaním do tabliet dochádza k dezintegrácii buniek, pri ktorej dochádza k narušeniu bunkových stien chlorelly tak, aby náš organizmus mohol využiť prírodné bohatstvo, ktoré chlorella obsahuje.

Bio Chlorella obsahuje dezintegrované bunky chlorelly, vďaka ktorým je dosiahnuté lepšie stráviteľnosti s vysokou vstrebateľnosťou účinných látok.

Kedy Bio Chlorella pomáha:

  • priaznivo pôsobí na zdravé tráviace ústrojenstvo a črevnú mikroflóru
  • pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu
  • má prebiotickej účinky
  • podporuje zdravú krvotvorbu
  • pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu v krvi
  • dodáva prírodný energetický impulzDávkovanie

Dospelí užívajú 1/2 - 1 zarovnaná čajová lyžička 3x denne. Deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 1x denne. Rozmiešajte v 100 ml vody, džúsu alebo šťavy a vypite.

Doplnok stravy. Testované v Českej republike. Krajina pôvodu Čína, ostrov Hainan.

Vlastnosti

Kód z7532
Určenie Detské
Vek od 12 rokov
Vek do 99 rokov
Balenie 100 g