Fisher Price LokomotívaTomáš Take-n-Play Štartovacie depo, žltá

−21 %
14,99 € 11,81 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Lokomotívy z obľúbenej rozprávky Lokomotíva Tomáš sa rozhodli porovnať svoje sily. Kúp si celú kolekciu Take-n-Play ŠTARTOVACIE DEPO a usporiadaj závod lokomotívy Billa zo šrotoviska, Tomáša, ktorý štartuje v stanici Tidmouth a Charlieho, ktorý vychádza zo stanice Reptile Shed. Čo myslíš, ktorý z nich sa stane rýchlikom a kto bude spomalenec? Každá lokomotíva má svoj štartovací systém. Stačí stlačiť rukoväť a preteky môžu začať. S akčnou súpravou Take-n-Play si vaše deti užijú veľa zábavy a dobrodružstiev.

Lokomotívy sú kovové. Celá hra je zložená v praktickom kufríku s rukoväťou, ktorý možno jednoducho prenášať a môžete ho so sebou brať na cesty. Kolekcie sú predávané samostatne. Všetky predávané modely nemusia byť na danom trhu dostupné. Pre deti od 3 rokov.

Vlastnosti

Kód 25CFC55
Určenie Chlapčenské
Rozprávkový hrdina Mašinka Tomáš
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov
Materiál kov

Značka Fisher Price

Fisher Price

Mamičky aj oteckovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od ich narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdite pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb i tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý - a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hrajúceho si dieťatka.