Fisher Price LokomotívaTomáš Take-n-Play Štartovacie depo, žltá
-21%

Fisher Price LokomotívaTomáš Take-n-Play Štartovacie depo, žltá

€ 14.99 € 11.81
Vypredané

Popis

Lokomotívy z obľúbenej rozprávky Lokomotíva Tomáš sa rozhodli porovnať svoje sily. Kúp si celú kolekciu Take-n-Play ŠTARTOVACIE DEPO a usporiadaj závod lokomotívy Billa zo šrotoviska, Tomáša, ktorý štartuje v stanici Tidmouth a Charlieho, ktorý vychádza zo stanice Reptile Shed. Čo myslíš, ktorý z nich sa stane rýchlikom a kto bude spomalenec? Každá lokomotíva má svoj štartovací systém. Stačí stlačiť rukoväť a preteky môžu začať. S akčnou súpravou Take-n-Play si vaše deti užijú veľa zábavy a dobrodružstiev.

Lokomotívy sú kovové. Celá hra je zložená v praktickom kufríku s rukoväťou, ktorý možno jednoducho prenášať a môžete ho so sebou brať na cesty. Kolekcie sú predávané samostatne. Všetky predávané modely nemusia byť na danom trhu dostupné. Pre deti od 3 rokov.

Vlastnosti

Kód: 25CFC55
Určenia: Chlapčenské
Rozprávkový hrdina: Mašinka Tomáš
Vek od: 3 rokov
Vek do: 6 rokov
Materiál: kov

Značka Fisher Price

Mamičky aj otcovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od ich narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb i tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý - a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hrajúceho si dieťatka.