Fisher Price Tomáš a drevárska píla

−14 %
Na sklade
18,83 € 16,19 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pomocou tejto prenosnej sady Take-n-Play dieťaťu predstavíte mašinku Tomáša a jeho priateľov. Rozložte sadu a objavte skvelú koľajovou dráhu s oválnym tvarom! K hernej ploche je možné pripojiť drevársku pílu z ostrova Sodor. Ukážte dieťaťu, ako môže vyraziť s mašinkou Tomášom na dobrodružstvo v drevárskej píle a spolu s ňou rozvážať zvláštne dodávky. Spoločne s dieťaťom môžete tiež roztočiť pílu a pozerať sa, ako sa otáča. Mašinku Tomáša možné uložiť vnútri sady a vyraziť na cesty.

Priložená mašinka Tomáš je z odolného, ​​kovového materiálu s obojsmernými magnetmi k jednoduchému napojovanie. Táto sada sadá kombinovať so všetkými ostatnými prenosnými skladacími sadami z rady Take-n-Play. Odporúčaný vek od 3 rokov.

Vlastnosti

Kód 25Y3018
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov

Značka Fisher Price

Fisher Price

Mamičky aj oteckovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od ich narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdite pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb i tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý - a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hrajúceho si dieťatka.