Fisher Price Vkladačka Tomáško

−21 %
25,89 € 20,33 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 943471

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Táto súprava Vkladačka Tomáško od Fisher-Price obsahuje dve z najobľúbenejších postáv z rozprávok Tomáš a kamaráti a miesto známe z televízneho seriálu.

  • Deti si pri hraní užijú veľa zábavy a niečo nové sa tiež naučia. Keď malí inžinieri kombinujú a spájajú jednotlivé súčiastky na vláčikoch Tomáš a Percy, učia sa pri tom jemnej motorike, logickému mysleniu a riešeniu problémov.
  • Keď deti zostavia skladačku v tvare vláčika a zatlačia na páku, vláčik sa zdvihne zo stanice Knapford a zíde z nej dole. Detskej fantázii sa medze nekladú, môžu sa so svojimi vláčikom hrať, tlačiť ich dopredu a užiť si s nimi veľa dobrodružstiev.
  • Vláčiky môžu kombinovať medzi sebou a spájať ich. Je len na nich, akú možnosť hry si vyberú.

Vhodné pre deti od 18 mesiacov

Vlastnosti

Kód 25DLG46
Určenie Chlapčenské
Farba Farebná

Značka Fisher Price

Fisher Price

Mamičky aj oteckovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od ich narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdite pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb i tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý - a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hrajúceho si dieťatka.