HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 4x56 ks

Na sklade
5,09 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Obrúsky HiPP sú zložené zo 100% prírodného materiálu (viskóza) a neobsahujú umelé vlákna. Obrúsky sú vlhčené prírodnými mandľovými olejmi a výťažkami z harmančeka.

  • Vzhľadom na obsah prírodného a ľahko vstrebateľného mandľového oleja sú obrúsky zvlášť vhodné pre jemnú a zraniteľnú detskú pokožku.
  • Upokojujúci výťažky z harmančeka pohladia aj citlivú pokožku podráždenú plienkami.
  • Vzorka na tkanine napomáha lepšiemu očisteniu detskej pokožky. - Obrúsky sú navyše jemne parfumované.
  • Vyrobené zo 100% prírodného materiálu.
  • Viskóza pochádza z rastlinnej celulózy, na ktorú nepôsobí mikroorganizmy.
  • Sú vhodné na utieranie tváre, rúk i zadočku.
  • Balenie obsahuje 224 obrúskov. (4 × 56ks)

 

Vlastnosti

Kód 9589
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.