HiPP HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE bez parfumov 4 x 52 ks

−38 %
6,91 € 4,24 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1169119001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE s   jemnými vláknami. Jemné vlákna majú obzvlášť jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti. Nie je potreba vyvíjať žiadny tlak.

Veľmi jemné k pokožke: Obrúsky sú napustené jemným pleťovým mliekom, ktoré obsahuje výťažok z BIO mandlí. Vhodné aj na tvár a ruky, pretože nie sú mastné. Vhodné pre jemné očistenie citlivej detskej pokožky a pokožky so sklonom k ​​alergiám. Vhodné od narodenia.

Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.

Vhodné pre pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde.

 

 

Bez parafínového oleja, vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergií:

  • bez parfumov
  • bez éterických olejov
  • bez alkoholu
  • bez mydla
  • bez farbív *
  • bez parabénov
  • pH neutrálne
  • Nebielené chlórom
  • bez zložiek živočíšneho pôvodu

* Podľa Nariadenia pre kozmetiku

 

Zloženie: Aqua, Glycerín, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Allantoin, Sodium Citrate, Citric Acid, Caprylyl / Capryl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate

Vlastnosti

Kód 9590
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.