Predo Baby NE Vlhčené obrúsky 72ks

−33 %
1,27 € 0,84 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vlhčené obrúsky pre starostlivosť o jemnú detskú pokožku. Obsahujú iba prírodné zložky, sú hypoalergénne a vhodné pre citlivú pokožku.

Vlastnosti

Kód W-172
Určenie Unisex
Vek od 0 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 72

Značka Predo Baby

Predo baby prinášajú novú generáciu detských plienok, ktorá vďaka pokročilej technológií vytvára mäkkú, tenkú a pohodlnú plienku. Väčšina známych výrobcov jednorazových detských plienok, používa hrubú vnútornú vrstvu, vrstvu SAP, ktorá premení tekutinu na gél. Predo používa tenkú vnútornú vrstvu a vyššiu koncentráciu SAP. To prispieva k rýchlejšej absorpcii vlhkosti pre maximálne pohodlie Vášho dieťaťa.

Detské plienky Predo baby sú predávané v 20 krajinách na celom svete a sú považované za jednu z popredných značiek v zahraničí. Plienky Predo sú vyrábané v Turecku a radí sa medzi plienky najvyššej kvality!

Predo Baby - sú vysoko kvalitné detské plienky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality! Nová rada plienok Predo baby je certifikovaná podľa ISO 9001: 2008, CE Conformity a ďalších testov, ktoré boli vykonané kvalifikovanými spoločnosťami pre kontrolu kvality v Európe (Belgicko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Česká Republika).

Najdôležitejším prvkom pre nás je spokojnosť našich zákazníkov, ktoré sme úspešne dosiahli konsolidáciou výskumu, vývoja a kontroly kvality vo všetkých fázach výroby tovaru, čo umožňuje vyrábať plienky, ktoré spĺňajú požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov, mamičiek a detí.