Bartex Design Detská prikrývka BIO bavlna, 135x100 cm

Na sklade
29,05 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Luxusná detská prikrývka je vyrobená zo 100% organickej bavlny v prírodnom odtieni svetlej krémovej farby a atlasovej saténové väzby. Náplň je z nadýchaného dutého silanizovaného vlákna 100% PES. Lemované stuhou zo 100% bavlny v prírodnom odtieni.

Všetky použité materiály vlastní certifikáty Oeko Tex Standard pre deti do troch rokov a povrchová látka vlastní certifikát GOTS pre materiály pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva v súlade s požiadavkami na pracovné podmienky, dodávateľský reťazec organickej bavlny a súlad produkcie s životným prostredím zo strany obchodníkov k zákazníkom.

Tento jemný výrobok z materiálu v BIO kvalite v kombinácii s precíznym spracovaním budú najlepším výberom pre Vašich najmenších a prospechom pre životné prostredie.

  • Údržba: Pranie do 60 ° C
  • Rozmery: 135x100 cm

Vlastnosti

Kód B.1.BIO
Určenie Detské
Počet kusov v balení 1

Značka Bartex Design

Bartex Design

Bartex Design je šijacie ateliér zaoberajúca sa výrobou textilných výrobkov od roku 1992. Ich výroba je prevažne, majú však aj vlastnú produkciu výrobkov, ktorých kvalita a úžitkové vlastnosti zodpovedajú súčasným moderným trendom v oblasti bytového textilu. K výrobe používajú výhradne certifikované materiály, prevažne českého pôvodu. Ich prednosťou je profesionálny a kvalitnej práce s osobným prístupom.