Senna Baby Univerzálna perina a vankúš Tencel, 100x135 cm / 40x60 cm

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
45,73 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 495577

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Materiál a vlákna sú získavané a vyrábané zo stromov. Excelentné priedušné vlastnosti - revolučná technológia vlákien Tencel zaisťuje krásny a suchý spánok. Prírodne antibakteriálne. Tenko vlákna sú 100% biologicky odbúrateľné. Univerzálna perinka - jednovrstvová perinka pre celý rok. Öko-Tex triedy I. TENCEL prírodné celulózové vlákno ®. Kvôli jeho nanoštruktúre TENCEL ® kombinuje rôzne výhody:

  • odvádza vlhkosť
  • udržuje konštantnú vlhkosť
  • vhodné pre citlivú pokožku
  • teplý ako vlna
  • savejšie ako bavlna.


Optimálna vlhkosť a teplota. Tencel ® vlastne podporuje prirodzené funkcie ľudskej pokožky. Vďaka výborným schopnostiam riadenia vlhkosti je Tencel ® obzvlášť vhodný pre deti. S použitím Tencelu ® máte istotu, že dieťa je po celú dobu spánku v suchu a nehrozí mu nebezpečenstvo prehriatia alebo naopak prechladnutia. Baktérie nemajú šancu.
Ďalšou prednosťou Tencelu ® je ochrana proti plesniam, roztočom i nepríjemným zápachom. Úplne bez prídavku chemických látok TENCEL ® zabraňuje množeniu baktérií.

Vlastnosti

Kód 780861
Určenie Detské

Značka Senna Baby

Senna Baby Senna baby - rodinná firma vyrába vankúše a periny už viac ako 20 rokov. Vyznačujú sa ľahkými a nadýchanými vankúšmi a perinami ako pre dospelých tak aj pre deti a najmenších. Počas výroby sa používajú najmodernejšie technologické postupy. Väčšina výplní sú špirálová duté vlákna pokrytá silikónom, ktorý necháva vankúše a perinku nadýchanú.